"Қызылжар ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қыркүйекте № 5081 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және "Мәртөк ауданының Андреевка селосын Қызылжар ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 244 қаулысымен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 болып тіркелген), "Мәртөк ауданының Студенческое селосын Бөрте ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 245 қаулысымен мен Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3315 болып тіркелген) сәйкес, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1 "Қызылжар ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-69 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтарда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбында "наименования" деген сөзі "наименований" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің 1тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылжар ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Қызылжар ауылында – Есет Батыр, Абай Кұнанбаев, 10-жылдық Астана, Еңбек;
Бөрте ауылында – Абай, Бейбітшілік, Есет Батыр, Жағалау, Ыбырай Алтынсарин, Болашақ, Орталық;
Шевченко ауылында – 10-жылдық Астана, Тәуелсіздік, Мұхтар Әуэзов, Ф.Ф.Озмитель, Ардагерлер, Қобыланды батыр.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А. Ахметов

О внесении изменений в решение акима Кызылжарского сельского округа от 22 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 22 августа 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2016 года № 5081
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и совместного постановления акимата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 244 и решения Актюбинского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 394 "О переименовании села Андреевка Мартукского района в село Кызылжар" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3314), совместного постановления акимата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 245 и решения Актюбинского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 395 "О переименовании села Студенческое Мартукского района в село Борте" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3315) аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжарского сельского округа от 22 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-69, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в заголовке указанного решения на русском языке слово "наименования" заменить словом "найменований";
пункт 1 решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа:
в селе Кызылжар – Есет Батыра, Абая Кунанбаева, 10-жылдык Астана, Еңбек;
в селе Борте – Абая, Бейбітшілік, Есет Батыра, Жагалау, Ибрая Алтынсарина, Болашак, Орталык;
в селе Шевченко – 10-жылдык Астана, Тәуелсіздік, Мухтара Ауезова, Ф.Ф.Озмителя, Ардагерлер, Кобланды Батыра.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Ахметов