"Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 281 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4805 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 234 "Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4407 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 шілдесінде аудандық "Мұғалжар" газетінің №28 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
8 тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) үйде оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін олардың ата-аналарына немесе заңды өкілдеріне, білім беру кезеңіне, бір мүгедек балаға айына 2 (екі) айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;";
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) аз қамтылған отбасыларға, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алатындарға және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы алатындарға бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жаряланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы С.Салықбаев
__________________ А.Амиргалиев

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихатаот 10 июня 2015 года № 234 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2016 года № 4805. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соотвестствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определния перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 234 "Об утверждении Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4407, опубликованное 16 июля 2015 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнения:
В правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе, утвержденных указанным решением:
в пункте 8:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) родителям или законным представителям детей - инвалидов, обучающихся на дому для материального обеспечения, на одного ребенка-инвалида, в размере 2 (двух) месячных расчетных показателей;";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) малообеспеченным семьям, получателям государственной адресной социальной помощи и получателям государственного пособия на детей до 18 лет, в размере одного месячного расчетного показателя.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата С.Салыкбаев
__________________ А.Амиргалиев