Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 77 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 03 наурызда № 3742 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 28.06.2018 № 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 2-тармағының 12-6), 12-7) тармақшаларына, "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы "Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" № 212 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 22 мамырында № 3173 тіркелген, "Жетісу" газетінде 2015 жылдың 26 мамырында № 59 және "Огни Алатау" газетінде 2015 жылдың 26 мамырында № 59 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3.. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "16" ақпандағы № 77 қаулысымен бекітілген
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы әкімдігінің 24.11.2016 № 574 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауылшаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете қайта өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Қант қызылшасы
Қант
9,0
Сүт
Сары май

Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для пройзводства продуктов ее глубокой переработки
Постановление акимата Алматинской области от 16 февраля 2016 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 марта 2016 года № 3742. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28 июня 2018 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28.06.2018 № 302 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 12-6), 12-7) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 5 Правил утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Алматинской области от 13 мая 2015 года № 212 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 мая 2015 года № 3173, опубликованного в газетах "Жетысу" от 26 мая 2015 года № 59 и "Огни Алатау" от 26 мая 2015 года № 59).
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
Утверждено постановлением акимата Алматинской области от "16" февраля 2016 года № 77
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алматинской области от 24.11.2016 № 574 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье, тенге/литр
(тенге/килограмм)
Сахарная свекла
Сахар
9,0
Молоко
Сливочное масло