Бастөбе ауылдық округінің Ортатөбе ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 22 шілдеде № 3907 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 04 қазандағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің 04.10.2016 № 31 шешімімен.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 30 мамырдағы № 1 ұсынысының негізінде Бастөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының Бастөбе ауылдық округінің Ортатөбе ауылы аумағында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары Бейсембаев Серік Имашевичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Бастөбе ауылдық округі әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімін орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бастөбе ауылдық округінің әкімі Э. Ким

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ортатобе Бастобинского сельского округа
Решение акима Бастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 11 июля 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 июля 2016 года № 3907. Утратило силу решением акимат Бастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 04 октября 2016 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Бастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 04.10.2016 № 31.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 30 мая 2016 года № 1, аким Бастобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Ортатобе Бастобинского сельского округа Каратальского района в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Возложить на заместителя акима Бастобинского сельского округа Каратальского района Бейсембаева Серика Имашевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата Бастобинского сельского округа Каратальского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бастобинского сельского округа Э. Ким