"Жамбыл облысы әкімдігінің еңбек инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 294 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 315 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 3217 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің еңбек инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 294 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2402 болып тіркелген, 2014 жылдың 11 желтоқсанында "Ақ жол" газетінде, 2015 жылдың 18 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің еңбек инспекциясы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Жанкеге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 30 октября 2014 года № 294 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление инспекции труда акимата Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 27 октября 2016 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 ноября 2016 года № 3217
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 30 октября 2014 года № 294 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление инспекции труда акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2402, опубликовано 11 декабря 2014 года в газете "Знамя труда", 18 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление инспекции труда акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Т.Жанке.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев