"Жамбыл облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру Қағидалары туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-8 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 3222 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облыстық мәслихатының 12.11.2019 № 40-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағы 12-2) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру Қағидалары туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2032 болып тіркелген, 2013 жылғы 05 қарашасында №140 (17828) "Ақ жол" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Жамбыл облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру Қағидалары мынадай мазмұндағы 7.2 тармақшамен толықтырылсын:
"7.2) Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай бір рет "Жамбыл облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағы облыс, аудан және Тараз қаласы деңгейінде жиырма бестен аспайтын азаматқа берілуі мүмкін".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың құқықтық тәртіп, әлеуметтік-мәдени салалар, гендерлік саясат және қоғамдық ұйымдармен байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Д. Есімбеков Б. Қарашолақов

О внесении дополнения в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-8 "О Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Жамбылской области (города, района)"
Решение Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 ноября 2016 года № 3222. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 12.11.2019 № 40-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-8 "О Правилах присвоения звания "Почетный гражданин Жамбылской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2032, опубликовано 05 ноября 2013 года в газете "Знамя труда" №135 (17851) следующее дополнение:
Правила присвоения звания "Почетный гражданин Жамбылской области (города, района)", утвержденный указанным решением, дополнить подпунктом 7.2 следующего содержания:
"7.2) единожды в связи с празднованием 25-летия Независимости Республики Казахстан звание "Почетный гражданин Жамбылской области (города, района)" может быть присвоено на уровне области, района и города Тараз не более чем двадцати пяти гражданам".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам правопорядка, социально-культурной сферы, гендерной политики и связи с общественными объединениями.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Д. Есимбеков Б. Карашолаков