Теміртау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 2/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 3799 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 14.04.2023 № 2/4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Теміртау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В. Свиридов
Теміртау қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
19 сәуірдегі № 2/5 шешіміне қосымша
Теміртау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Темиртау
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 2/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2016 года № 3799. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2023 года № 2/4
Сноска. Утратило cилу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2023 № 2/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Темиртау согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
Приложение
к решению Темиртауского городского маслихата
от 19 апреля 2016 года № 2/5
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Темиртау