Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 03 тамыздағы № 7/63 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 48/375 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 3669 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы N 18/162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 30.03.2018 N 18/162 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 03 тамыздағы № 7/63 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1922 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 98 (11916) "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 99 (994) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Муслымов А.К.) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Калыкбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Рахимберлина
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі Аглиулин А. М.
05 ақпан 2016 жыл
2012 жыл
Балқаш қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы Омаров Р. К.
05 ақпан 2016 жыл
з 201
Қалалық мәслихаттың
2016 жылғы 05 ақпандағы
№ 48/375 шешіміне қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 03 тамыздағы
№ 7/63 шешіміне қосымша
Тіркелген салық ставкалары
Салық салу объектісінің атауы
Ай үшін ставка
(айлық есептік көрсеткіште)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
3
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
36
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
16

О внесении изменений в решение городского маслихата от 03 августа 2012 года № 7/63 "Об установлении ставок фиксированного налога"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 5 февраля 2016 года № 48/375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2016 года № 3669. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2018 года № 18/162
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30.03.2018 № 18/162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 03 августа 2012 года № 7/63 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1922, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 сентября 2012 года № 98 (11916), "Северное Прибалхашье" от 12 сентября 2012 года № 99 (994)) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Муслымов А.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Калыкбеков
Секретарь городского маслихата К. Рахимберлина
"Согласовано"
Аким города Аглиулин А. М.
05 февраля 2016 года
Руководитель
управления государственных
доходов по городу Балхаш
Омаров Р. К.
05 февраля 2016 года
Приложение
к решению городского маслихата
от 05 февраля 2016 года №48/375
Приложение
к решению городского маслихата
от 03 августа 2012 года №7/63
Ставки фиксированного налога
Наименование объекта налогообложения
Ставка за месяц (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
6
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
36
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
16