Нысаналы топтардың қосымша тізбесі туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 04/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 наурызда № 3680 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы N 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 12.05.2016 N 18/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабын басшылыққа ала отырып, нысаналы топқа жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) қырық бес жастан асқан жұмыссыздар;
3) емделу курсынан және оңалтудан өткен нашақорлыққа тәуелді тұлғалар.
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 20/05 "Нысаналы топтардың қосымша тізбесі туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 3247, 2015 жылғы 17 маусымдағы № 64 (12314) "Балқаш өңірі", № 64 (1385) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Саягуль Жаксылыққызы Жаксылыковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Аглиулин

О дополнительном перечне целевых групп
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 11 февраля 2016 года № 04/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2016 года № 3680. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12 мая 2016 года N 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12.05.2016 N 18/02.
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) лица, длительное время (более года) не работавшие;
2) безработные старше сорока пяти лет;
3) наркозависимые лица, прошедшие курс лечения и реабилитации.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 21 мая 2015 года № 20/05 "О дополнительном перечне целевых групп" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3247, опубликован в газетах "Балқаш өңірі" № 64 (12314) и "Северное Прибалхашье" № 64 (1385) от 17 июня 2015 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Жаксылыкову Саягуль Жаксылыковну.
4. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города А. Аглиулин