Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 ақпанда № 3663 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 17/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 22.02.2021 № 17/01 (алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2011 жылғы 1 наурыздағы № 05/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-117 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 25 (1891) нөмірінде жарияланған);
2) 2013 жылғы 30 қазандағы № 26/18 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы № 05/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2424 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 (2087) нөмірінде жарияланған);
3) 2015 жылғы 2 наурыздағы № 06/16 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы № 05/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3039 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 13 (2151) нөмірінде және 2015 жылғы 10 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 4 февраля 2016 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 февраля 2016 года № 3663. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22 февраля 2021 года № 17/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22.02.2021 № 17/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить дислокацию мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Сатпаев для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить помещения по городу Сатпаев для встреч всех кандидатов в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу постановления акимата города Сатпаев:
1) от 1 марта 2011 года № 05/01 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-117, опубликовано в № 25 (1891) газеты "Шарайна" от 30 марта 2011 года);
2) от 30 октября 2013 года № 26/18 "О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2011 года № 05/01 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2424, опубликовано в № 52 (2087) газеты "Шарайна" от 27 декабря 2013 года);
3) от 2 марта 2015 года № 06/16 "О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2011 года № 05/01 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3039, опубликовано в № 13 (2151) газеты "Шарайна" от 3 апреля 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 10 сентября 2015 года).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы А.А. Идрисов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 4.02
№ 03/01 қаулысына
1 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
1
Сәтбаев қаласы
Ұлытау көшесі № 86, 90 үйлердің ортасында (автобекет ауданы)
2
Комаров көшесі, № 17 үй жанында ("Шаңырақ" мейрамхана ауданы)
3
Академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 88 үй жанында ("Кооптранс" базарының ауданы)
4
Жезқазған кенті
Әбиев көшесі, № 21 А үй жанында ("Горняк" мәдениет үйінің ауданы)
5
Весовая елді мекені
Киров көшесі, № 22 үй жанында (мәдениет клубының ауданы)
6
Сәтбаев селосы
№ 17 негізгі мектеп жанында
Сәтбаев қаласы әкімдігінің

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города
А.А. Идрисов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Сатпаев от 4.02 2016 года
№ 03/01
Дислокация
мест для размещения агитационных печатных
материалов по городу Сатпаев для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления
Наименование населенного пункта
Дислокация мест для размещения агитационных печатных материалов
1
город Сатпаев
улица Улытауская, между домами № 86, 90 (район автостанции)
2
улица Комарова, возле дома № 17 (район ресторана "Шанырак")
3
проспект академика Каныша Сатпаева, возле дома № 88 (район рынка "Кооптранс")
4
поселок Жезказган
улица Абиева возле дома № 21 А (район Дома культуры "Горняк")
5
населенный пункт Весовая
улица Кирова возле дома № 22 (район клуба культуры)
6
село Сатпаев
возле основной школы № 17
Приложение 2
к постановлению акимата

2016 жылғы 04 ақпан
№ 03/01 қаулысына
2 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар мекен-жайлары
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесулерге арналған үй-жайлар және орналасқан мекен-жайы
Үй-жайдың жалпы көлемі (шаршы метр)
1
Сәтбаев қаласы
Абай атындағы № 4 лицей мектебінің акт залы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 114А үй,
телефон: 3-33-96

города Сатпаев от 04 февраля 2016 года
№ 03/01
Адреса
помещений по городу Сатпаев для встреч всех кандидатов в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления с избирателями
Наименование населенного пункта
Адрес и местонахождение помещений для встреч с избирателями
Общая площадь помещения (квадратный метр)
1
город Сатпаев
Актовый зал школы-лицея № 4 имени Абая, проспект академика Каныша Сатпаева, дом № 114 А, телефон: 3-33-96