Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы 4 сессиясының № 42 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 шілдеде № 3887 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 218 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 28.05.2018 № 218 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы 36 сессиясының № 337 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3523 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 52 (7526) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Мұсаханов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Р. Әбеуов

О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения
Решение 4 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2016 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2016 года № 3887. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2018 года № 218
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28.05.2018 № 218 (вступает в силу со дня его первого официального опубликования).
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовую ставку земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение 36 сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 337 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйсвенного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3523, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 11 декабря 2015 года № 52 (7526)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Мусаханов
Секретарь районного
маслихата
Р. Абеуов