Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 30/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 мамырда № 3774 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысы 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 177 "Жаңаарқа ауданындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысының ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-12-111 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қыркүйктегі №40 (9464) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Юржан Асанұлы Бекқожинге жүктелсін.
4. Осы қаулы жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№30/02 қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орыңдар

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 31 марта 2016 года № 30/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 мая 2016 года № 3774.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказа исполняющего обязанности министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 18 июля 2011 года № 177 "Об определении в Жанааркинском районе специально отведенных мест для выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-12-111, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 сентября 2011 года № 40 (9464)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Беккожина Юржана Асановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 31 марта 2016 года
№ 30/02
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района