Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы III сессиясының № 3/29 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 шілдеде № 3894 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 24.06.2020 № 39/400 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дүйсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Приозерск қаласының жер
қатынастары, сәулет және
қала құрлысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.Т. Бұқпантаев
2016 жылғы 21 маусымдағы

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск
Решение III сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 июня 2016 года № 3/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2016 года № 3894. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/400
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 39/400 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовую ставку земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Отдел земельных
отношений, архитектуры и градостроительства
города Приозерск"
С.Т. Букпантаев
21 июня 2016 года