Приозерск қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 22/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3904 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 21/80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 14.05.2021 № 21/80 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Приозерск қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін.

Об организации выездной торговли в городе Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 23 июня 2016 года № 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2016 года № 3904. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 14 мая 2021 года № 21/80
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 14.05.2021 № 21/80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Приозерск согласно приложению к данному постановлению.

2. Приозерск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 25/234 "Приозерск қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2407 болып тіркелген, 2013 жылғы 8 қарашадағы № 45/326 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкім орынбасары Д.Ш. Сәденовке жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 19 сентября 2013 года № 25/234 "Об организации выездной торговли в городе Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2407, опубликовано в газете "Приозерский вестник" 8 ноября 2013 года, № 45/326 ).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Саденова Д.Ш.

4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Д. Сәденов
Приозерск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы " 23 " маусымдағы
№ 22/1 қаулысына қосымша
Приозерск қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындары
Сауда орындары
1
Кисунько көшесіндегі № 13/3 үйінің алдында
2
Дружба народов көшесіндегі № 2 үйінің алдында
3
Космонавттар көшесіндегі № 1/2 және Балқаш көшесіндегі № 2/2 үйлерінің алдында
4
Озерная көшесіндегі "Березка" дүкенінің алдында
5
Рақымжан Қошқарбаев көшесіндегі № 7/2 үйінің алдында
6
Абай көшесіндегі № 7 және Ағыбай батыр көшесіндегі № 3 үйлерінің алдында
7

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Д. Саденов
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
от 23 июня 2016 года № 22/1
Места для осуществления выездной торговли
в городе Приозерск
Места торговли
1
Перед домом № 13/3 по улице Кисунько
2
Перед домом № 2 по улице Дружбы Народов
3
Перед домами № 1/2 по улице Космонавтов и № 2/2 по улице Балхашская
4
Перед магазином "Березка" по улице Озерная
5
Перед домом № 7/2 по улице Рахымжана Кошкарбаева
6
Перед домами №7 по улице Абая и № 3 по улице Агыбай батыра
7

Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 12/1 үйінің алдында

Перед домом №12/1 по улице Бауыржана Момышулы