2000 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеудi өткізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 4126 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 20.12.2017 № 2 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледi).
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қаулысын басшылыққа ала отырып, қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017 жылғы қаңтардан наурызға дейін 2000 жылы туған азаматтарды Балқаш қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеу ұйымдастырылсын.
2. Мекеме, кәсiпорын, ұйымдардың басшыларына, оқу орындары мен басқа қоғамдық салалардың директорларына әскерге шақыру жасына дейiнгiлерді медициналық тексеруден өту және құжаттарды жинау үшiн, шақыру қағаздарын алғанда жұмыстарынан, сабақтарынан босатылсын.
3. Приозерск қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 1 "1999 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 24 қарашасында № 3515 болып тіркелген, 2015 жылдың 11 желтоқсанында № 49/434 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсiн.
5. Осы шешiм ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енедi.
Қала әкiмi Қ. Камзин
"КЕЛIСIЛДI"
Балқаш қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімінің бастығы
подполковник
_________________Н.У. Аманжолов
2016 жылғы "_____"________________

О проведении приписки граждан 2000 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 20 декабря 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2017 года № 4126. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 20 декабря 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 20.12.2017 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города РЕШИЛ:
1. Организовать с января по март 2017 года приписку к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш граждан, родившихся в 2000 году.
2. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, директорам учебных заведений и других общественных структур при получении допризывниками повесток освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
3. Признать утратившим силу решение акима города Приозерск от 26 октября 2015 года № 1 "О проведении приписки граждан 1999 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 ноября 2015 года за № 3515, опубликованное в газете "Приозерский вестник" № 49/434 от 11 декабря 2015 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города К. Камзин
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Балқаш
подполковник
_________________Н.У. Аманжолов
20 декабря 2016 года