"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 494 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 қазандағы № 598 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 қарашада № 5635 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 cәуірдегі Заңының 26-бабына және "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігі қаулысының жобасына келісім беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 1 маусымдағы № 34 шешіміне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 494 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5558 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 21 шілдеде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "7" қазан
№ 598 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "17" маусымдағы
№ 494 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын, ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін арнайы білімі бар ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ветеринария мамандары:
1) бірінші санаттағы, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
2) екінші санаттағы, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
3) санатсыз, біліктілік деңгейі жоғары: ветеринар дәрігер, зертхананың ветеринар дәрігері, вирусолог, бактериолог;
4) бірінші санаттағы, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник;
5) екінші санаттағы, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник;

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 17 июня 2016 года № 494 "Об определении перечня должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Кызылординской области от 07 октября 2016 года № 598. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 ноября 2016 года № 5635
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и решением Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2016 года № 34 "О согласовании проекта постановления акимата Кызылординской области "Об определении перечня должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 17 июня 2016 года № 494 "Об определении перечня должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5558, опубликовано 21 июля 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "7" октября 2016 года № 598
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "17" июня 2016 года № 494
Перечень должностей специалистов в области ветеринарии, являющихся гражданскими служащими, имеющих специальное образование, проживающих и работающих в сельской местности
Специалисты ветеринарии:
1) высшего уровня квалификации, первой категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
2) высшего уровня квалификации, второй категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
3) высшего уровня квалификации, без категории: ветеринарный врач, ветеринарный врач лаборатории, вирусолог, бактериолог;
4) среднего уровня квалификации, первой категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу;
5) среднего уровня квалификации, второй категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу;

6) санатсыз, біліктілік деңгейі орташа: ветеринар фельдшер, жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі техник, асыл тұқымдық іс жөніндегі техник.

6) среднего уровня квалификации, без категории: ветеринарный фельдшер, техник по искусственному осеменению животных, техник по племенному делу.