"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы №493 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 615 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қарашада № 5642 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына және "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысының әкімдігі қаулысының жобасына келісім беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 24 шешіміне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 493 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5560 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 21 шілдеде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 17 қазандағы № 615 қаулысына
Қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 17 маусымдағы № 493 қаулысына
Қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Мемлекеттік мекеме немесе қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (экономика, қаржы және әкімшілік шаруашылық жөніндегі басшының орынбасарларынан басқа).
2. Мамандар: жаттықтырушылар, барлық мамандықтағы дәрігерлер, ат спорты түріндегі мал дәрігері, медициналық бике/аға, диеталық бике, барлық мамандықтағы мұғалімдер, әлеуметтік педагог, педагог-психолог, педагог-ұйымдастырушы, әдіскер, нұсқаушы-спортшы, психолог, хореограф.

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 17 июня 2016 года №493 "Об определении перечня должностей специалистов в области физической культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Кызылординской области от 17 октября 2016 года № 615. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 ноября 2016 года № 5642
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и решением Кызылординского областного маслихата от 19 мая 2016 года № 24 "О согласовании проекта постановления акимата Кызылординской области "Об определении перечня должностей специалистов в области физической культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 17 июня 2016 года № 493 "Об определении перечня должностей специалистов в области физической культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5560, опубликовано 21 июля 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 17 октября 2016 года № 615
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 17 июня 2016 года №493
Перечень должностей специалистов в области физической культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения или казенного предприятия (за исключением заместителей руководителя по экономическим, финансовым и административно-хозяйственным вопросам).
2. Специалисты: тренеры, врачи всех специальностей, ветеринарный врач в конных видах спорта, медицинская (ий) сестра/брат, диетическая сестра, учителя всех специальностей, социальный педагог, педагог-психолог, педагог-организатор, методист, инструктор-спортсмен, психолог, хореограф.