Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 7-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 5630 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 21-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
3. “Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 46-8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5175 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 21 қазанда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
7 - сессиясының төрағасы
Е.БАҚБЕРГЕНҰЛЫ
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы М.ЕСПАНОВ
КЕЛІСІЛДІ:
“Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің Жалағаш ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы”
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________ А.Айдыханов
“30” қыркүйек 2016 жыл.

О ставках земельного налога
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2016 года № 5630. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 21-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года “О налогах и других обязательных платежах в бюджет” (Налоговый кодекс), Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года “О налогах и других обязательных платежах в бюджет” (Налоговый Кодекс) в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата “О повышении ставок земельного налога” от 23 сентября 2015 года № 46-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5175, опубликовано 21 октября 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы”).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 7-сессии Жалагашского
районного маслихата
БАКБЕРГЕНУЛЫ Е.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения “Управление
государственных доходов по Жалагашскому
району Департамента государственных
доходов по Кызылординской области”
______________________ Айдыханов А.
“30” сентября 2016 года.