"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 85 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 сәуірде № 3012 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 20.02.2020 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.К.Әбілов) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау сәулет және құрылыс саласындағы мәселелерге жетекшілік ететін облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы С. Алдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының мемлекеттік
сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Әбілов
"01" сәуір 2016 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "01" сәуірдегі
№ 85 қаулысымен
бекітілген
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу"мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. Регламент 4-тараумен толықтырылды- Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы "Маңғыстау облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства"
Постановление акимата Мангистауской области от 01 апреля 2016 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 апреля 2016 года № 3012. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20 февраля 2020 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20.02.2020 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства".
2. Государственному учреждению "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Мангистауской области" (Абилов Б.К.) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области, курирующий вопросы в сфере архитектуры и строительства.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области С.Алдашев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление государственного
архитектурно-строительного контроля
Мангистауской области"
Абилов Б.
"01" апреля 2016 год
Утверждено постановлением акимата
Мангистауской от "01" апреля 2016 года № 85
Регламент государственной услуги
"Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства"
Сноска. Регламент дополнен главой 4 в соответствии постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области в лице государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Мангистауской области" (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).

Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 74 бұйрығымен (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13213 болып тіркеген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 2 наурызда жарияланған) бекітілген "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аккредиттеу туралы куәлік беру (бұдан әрі - куәлік) немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағазбен.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан, стандарттың 9-тармағында көрсетілген өтінішті және өзге құжаттарды алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы және олардың орындалу дәйектілігі, оның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде барлық рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде құжаттарды қабылдау және оларды тіркеу – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының құжаттарды қарауы – 20 (жиырма) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының құжаттарды қарауы және аккредиттеу комиссиясына қарауға дайындауы – 10 (он) жұмыс күні;
4) аккредиттеу комиссиясының құжаттарды қарауы – 3 (үш) жұмыс күні;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының аккредиттеу комиссиясының хаттамасы шешiмін ресiмдеуі - 1 (бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті беруші басшысының аккредиттеу комиссиясының нәтижесін қарауы - 1 (бір) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру – 15 (он бес) минут.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача свидетельства об аккредитации (далее - свидетельство) по форме согласно приложению 1, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства", утвержденный приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 74 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 13213, опубликовано в информационно правовой системе "Әділет" 02 марта 2016 года) (далее – стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается юридическим лицам (далее - услугополучатель) на бесплатной основе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и иных документов услугополучателя, предусмотренных в пункте 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
1) прием документов и регистрация в канцелярии услугодателя –
15 (пятнадцать) минут;
2) рассмотрение документов руководителем услугодателя – 20 (двадцать) минут;
3) рассмотрение документов ответственным исполнителем и подготовка их на рассмотрение аккредитационной комиссией – 10 (десять) рабочих дней;
4) рассмотрение документов аккредитационной комиссией – 3 (три) рабочих дня;
5) оформление протокола решения аккредитационной комиссии ответственным исполнителем – 1 (один) рабочий день;
6)ппрассмотрение руководителем услугодателя результата аккредитационной комиссии – 1 (один) рабочий день;
7) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.

Ескерту. 5 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге беру тәртібі:
1) өтініштің көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіліп кеңседе тіркеу туралы белгі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау;
3) аккредиттеу комиссиясының қарауына құжаттарды беру;
4) аккредиттеу комиссиясының шешімі;
5) жауапты орындаушының хаттаманы ресiмдеуі;
6 ) мемлекеттік қызметті беруші басшысының қол қоюы;
7) Алып тасталды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 6 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің аккредиттеу комиссиясы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттарды қабылдайды, тіркейді, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетіп, оның қағаз жеткізгіштегі көшірмесіне қабылдау белгісімен растайды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды –
15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарау және ресімдеу үшін құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 20 (жиырма) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды алған сәттен бастап ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, ұсынылған құжаттары толық болмаған жағдайда, өтінішті әрі қарай қараудан бас тартады – 2 (екі) жұмыс күні;
ұсынылған құжаттар толық болса рұқсаттық бақылау жүргізеді, өтініш берушінің біліктілік талаптарының сәйкестігіне қорытынды дайындайды және аккредиттеу комиссиясына қарауға жолдайды - 8 (сегіз) жұмыс күні;

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) и порядок его передачи в другое структурное подразделение:
1) отметка на копии заявления о регистрации в канцелярии с указанием даты и времени приема пакета документов;
2) определение ответственного исполнителя услугодателя;
3) предоставление документов на рассмотрение аккредитационной комиссии;
4) решение аккредитационной комиссии;
5) оформление протокола ответственным исполнителем;
6) подпись руководителя услугодателя;
7) Исключен постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя.
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) аккредитационная комиссия услугодателя;
8. Описание последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги, с указанием длительности выполнения каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя принимает, регистрирует документы, подтверждает принятия заявления на бумажном носителе отметкой на его копии с указанием даты и времени приема пакета документов и направляет руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя направляет документы ответственному исполнителю услугодателя для рассмотрения и оформления документов – 20 (двадцать) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя с момента получения документов проверяет на полноту предоставленных документов, в случае неполноты предоставленных документов, отказывает в дальнейшем рассмотрении заявления – 2 (два) рабочих дня;
в случае полноты предоставленных документов осуществляет разрешительный контроль, подготовливает заключения на соответствие заявителя квалификационным требованиям и направляет в аккредитационную комиссию для дальнейшего рассмотрения– 8 (восемь) рабочих дней;

4) аккредиттеу комиссиясы материалдардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарайды және өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігінінің қорытындысына қарап шешім шығарады – 3 (үш) жұмыс күні;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы аккредиттеу комиссиясымен бекітілген хаттама бойынша оң нәтижелі хабарлама немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен дәлелді бас тартуды дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюы үшін жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
6) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қол қояды – 1 (бір) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 15 (он бес) минут.
Ескерту. 8 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
4 тарау. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығын сипаттау:
1-үдеріс – Мемлекеттік корпорация қызметкері стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркейді, сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі, сұраныстың қабылданған күні мен нөмірі көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатты береді;
1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы  стандарттың осы тармағымен көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкерi стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхатты бередi;

4) аккредитационная комиссия рассматривает материалы на соответствие квалификационным требованиям и выносит решение по итогам рассмотрения на соответствие квалификационным требованиям заявления – 3 (три) рабочих дня;
5) по утвержденному протоколу аккредитационной комиссии ответственный исполнитель услугодателя подготавливает уведомление с положительным результатом, либо мотивированный отказ на получение государственной услуги и направляет на подписание руководителю услугодателя – 1 (один) рабочий день;
6) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги – 1 (один) рабочий день;
7) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес –процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства". Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет – ресурсе услугодателя.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
процесс 1 - работник Государственной корпорации принимает документы в соответствии с пунктом 9 стандарта и регистрирует заявление услугополучателя, выдает расписку о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги;
условие 1 - в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим пунктом стандарта, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме, согласно приложению 5 к стандарту;

2-үдеріс – көрсетілетін қызметті берушінің осы регламенттің 5 тармағында көзделген іс-қимылдары;
3-үдеріс – Мемлекеттік корпорацияның қызметкері дайын құжаттарды беруді қолхаттың негізінде жеке басын куәландыратын құжат ұсынылғанда (не оның: уәкілеттілігін растайтын құжат бойынша) жүзеге асырады.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжатты қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді.
Құжаттар пакетін тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 (жиырма) минут.
Қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут.
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс
саласындағы жобаларды басқару жөніндегі
ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы әкімдігінің 07.03.2019 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:

процесс 2 - действия услугодателя, предусмотренные пунктом 5 настоящего Регламента;
процесс 3 - работник Государственной корпорации осуществляет выдачу готовых документов на основании расписки, при предьявлении удостоверения личности (либо его представителя по документу, подтверждающему полномочия).
При обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
Максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 20 (двадцать) минут.
Максимально допустимое время обслуживания – 15 (пятнадцать) минут.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Аккредитация организаций по управлению
проектами в области архитектуры,
градостроительства и строительства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства"
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 07.03.2019 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения: