Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы №34/235 "Түпқараған ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 38/261 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 2978 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 45/336 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 26.06.2020 № 45/336 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386 бабының 5 тармағына және 444 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1 бабының 1 тармағының 91) және 92) тармақшаларына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы №10-11-149 ақпараттық хатының негізінде, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/235 "Түпқараған ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2874 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Түпқараған аудандық мәслихатының аппаратының басшысы
(А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджеттік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы А. Шарипов) жүктелсін.

О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года №34/235 "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Тупкараганском районе"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 01 февраля 2016 года № 38/261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 01 марта 2016 года № 2978. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 июня 2020 года № 45/336
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26.06.2020 № 45/336(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 386 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, с подпунктами 91) и 92) пункта 1 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 14 января 2016 года № 10-11-149, Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 34/235 " О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Тупкараганском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2874, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 27 ноября 2015 года) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата
(А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения
в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно -правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии А.Шарипов).

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шарипов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Түпқараған ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Өтепбергенова
1 ақпан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Жұмағазиев
1 ақпан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
И.Науханов
1 ақпан 2016 жыл

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Шарипов
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Тупкараганскому району
департамента государственных доходов
по Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Ж.Утепбергенова
1 февраля 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения " Тупкараганский
районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
А.Жумагазиев
1 февраля 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел земельных
отношений" И.Науханов
1 февраля 2016 года