Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 3/37 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 3135 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 23 қазандағы 2023 жылғы № 6/39 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 23.10.2023 № 6/39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" №148, 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V ҚРЗ "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі №10-11-1481 ақпараттық хатының, сонымен қатар 2016 жылғы 17 мамырдағы заң бұзуды жою туралы ұсынысының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Конысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Ақниязова
11 шілде 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ә. Өтегенов
11 шілде 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
11 шілде 2016 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 шілдедегі
№3/37 шешіміне қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер

О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 июля 2016 года № 3/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 августа 2016 года № 3135. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23 октября 2023 года № 6/39.
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23.10.2023 № 6/39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года №480-V ЗРК "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 10-11-1481, а также представления об устранении нарушений законности от 17 мая 2016 года №10-11-1782 Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного
Маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел занятости и
социальных программ"
Акниязова Г.
11 июля 2016 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
земельных отношений"
Отегенов А.
11 июля 2016 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Танатар М.
11 июля 2016 год
Приложение к решению
Мунайлинского районного маслихата
от 11 июля 2016 года №3/37
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата

1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №20/223 "Мұнайлы ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2414 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы №28-30 (406-408) "Мұнайлы" газетінде және 2014 жылғы 21 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне:
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.".
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 11/66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3 Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 03.11.2021 № № 11/66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы №38/416 "Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2893 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №73-74(524-525) "Мұнайлы" газетінде және 2015 жылғы 4 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне:
кіріспе бөлімі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

1. В решение Мунайлинского районного маслихата от 11 апреля 2014 года №20/223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Мунайлинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2414, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 23 мая 2014 года №28-30 (406-408) и в информационно-правовой системе "Әділет" от 21 мая 2014 года):
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.".
2. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 03.11.2021 № 11/66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3 Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 03.11.2021 № 11/66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В решение Мунайлинского районного маслихата от 28 октября 2015 года №38/416 "О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2893, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 11 декабря 2015 года №73-74 (524-525) и в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 декабря 2015 года):
раздел введение изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:".