Әкімдіктің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 547 "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 72 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 наурызда № 6197 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.05.2017 № 246 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 547 "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5179 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген ережедегі:
16-тармақта:
1), 17), 20), 24) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандар мен қалалардың жергілікті атқарушы органдарының, облыстық атқарушы органдардың жұмысын талдау, облыс әкіміне және әкімдігінің мүшелеріне олар сұратқан мәселелер бойынша ақпарат дайындау;";
"17) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ішкі мемлекеттік аудитті жүзеге асыру;";
"20) Қостанай облысы әкімдігінің "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесін басқару жөніндегі функцияларды жүзеге асыру;";
"24) облыстың әлеуметтік-экономикалық дамуын зерделеу және талдау, перспективалық даму бағыттарын әзірлеу;";
20-тармақта:
3) және 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"3) "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені әзірлейді, аппараттың құрылымын, штаттық кестесін бекітеді, еңбекке ақы төлеу қорын үнемдеу шегінде мемлекеттік қызметшілерге материалдық ынталандырулар (сыйақылар) белгілейді;";
"5) "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін мемлекеттік лауазымдарға тағайындайды және мемлекеттік лауазымдардан босатады;".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата от 3 ноября 2014 года № 547 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 19 февраля 2016 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2016 года № 6197. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10 мая 2017 года № 246
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10.05.2017 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 3 ноября 2014 года № 547 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5179, опубликовано 12 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в Положении, утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 16:
подпункты 1), 17), 20), 24) изложить в следующей редакции:
"1) анализ работы местных исполнительных органов городов и районов, областных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета, подготовка информации акиму и членам акимата области по запрашиваемым ими вопросам;";
"17) осуществление внутреннего государственного аудита в соответствии с законодательством Республики Казахстан;";
"20) осуществление функций по управлению коммунальным государственным учреждением "Қоғамдық қелісім" акимата Костанайской области;";
"24) изучение и анализ социально-экономического развития области, выработка перспективных направлений развития;";
в пункте 20:
подпункты 3) и 5) изложить в следующей редакции:
"3) разрабатывает Положение о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайской области", утверждает структуру, штатное расписание аппарата, устанавливает материальное поощрение государственных служащих (премии) в пределах экономии фонда оплаты труда;";
5) назначает на государственные должности и освобождает от государственных должностей административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Костанайской области";".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов