Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 96 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 6225 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.02.2017 № 65 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5240 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
18-тармақтың 14) және 21) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"14) денсаулық сақтау саласындағы кадрларды даярлау, олардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау жөніндегі қызметті ұйымдастыру және үйлестіру;";
"21) Қазақстан Республикасының рұқсаттар және хабарламалар туралы заңнамасына сәйкес медициналық және фармацевтикалық қызметті, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызмет түрлерін лицензиялауды жүзеге асыру;";
18-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"23-1) өз құзыреті шегінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;";
30-тармақ "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесінен алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 29 февраля 2016 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 марта 2016 года № 6225. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10.02.2017 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5240, опубликовано 30 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области", утвержденном вышеуказанным постановлением:
подпункты 14) и 21) пункта 18 изложить в следующей редакции:
"14) организация и координация деятельности по подготовке, повышению квалификации и переподготовке кадров в области здравоохранения;";
"21) осуществление лицензирования медицинской и фармацевтической деятельности, а также видов деятельности, связанных с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения, в соответствии с законодательством Республики Казахстан о разрешениях и уведомлениях;";
пункт 18 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) реализация в пределах своей компетенции государственной политики в области государственно-частного партнерства;";
пункт 30 перечня государственных предприятий, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов