Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 6485 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 18.08.2023 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 13 июня 2016 года № 659. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июня 2016 года № 6485. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18 августа 2023 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18.08.2023 № 785 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес, Рудный қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 34 "Тарифтерді келісу туралы" шешімі негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі барлық маршруттар үшін бірыңғай 100 теңге көлемінде белгіленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Рудненского городского маслихата от 10 июня 2016 года № 34 "О согласовании тарифов", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в размере 100 тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.04.2022 № 487 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қала маңы қатынасында жолаушылар мен багажды тасымалдау қашықтығына қарай автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 928 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-2-216 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 тамызда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 19.04.2022 № 487 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении, в зависимости от расстояния перевозки, согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного от 29 июня 2012 года № 928 "Об установлении единого тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-2-216, опубликовано 3 августа 2012 года в газете "Рудненский рабочий")

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің коммуналдық мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
2016 жылғы 13 маусымдағы
№ 659 қаулысына қосымша
Қала маңы қатынасында жолаушылар мен багажды тасымалдау қашықтығына қарай автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері
№ р/р
Маршруттың атауы/нөмірі
Қашықтық
(км)
Жол жүру құны
1

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Умирбаева А.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного
Б. Гаязов
Приложение к постановлению
от 13 июня 2016 года
№ 659
Тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении, в зависимости от расстояния перевозки
п/п
Наименование/номер маршрута
Расстояние (км)
Стоимость проезда
1