Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округіндегі Воробьев ауылында "Айдала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 шілдеде № 6528 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округі әкімінің 19.07.2016 № 2 шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасын 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 31 мамырдағы № 48 ұсынысы негiзiнде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Димитров ауылдық округiнің әкiмi ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округіндегі Воробьев ауылында "Айдала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ауыл шаруашылық малдарының бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу iс-шаралары белгiленсін.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қолдану ұсынылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 31 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Димитров ауылдық округінің әкімі Б. Есетаев
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
________________ А. Ергалиев
2016 жылы 23 маусым
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi
"Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Алтынсарин аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
_______________ Ғ. Сейтханов
2016 жылы 23 маусым
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
тұтынушылардың құкықтарын
қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардын
құкықтарын қорғау
департаментінің Алтынсарин
аудандық тұтынушылардын
құкықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысының
міндетін атқарушы
_______________ Д. Кауменов
2016 жылы 23 маусым

Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Айдала" села Воробьевское Димитровского сельского округа Алтынсаринского района
Решение акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 23 июня 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2016 года № 6528. Утратило силу решением акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 19 июля 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 19.07.2016 № 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 48, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Димитровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Айдала" села Воробьевское Димитровского сельского округа Алтынсаринского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллез сельскохозяйственных животных.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Алтынсаринского района" (по согласованию) государственному учреждению "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителя Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 31 мая 2016 года.
Аким Димитровского
сельского округа
Б. Есетаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Алтынсаринского района"
________________ А. Ергалиев
23 июня 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Алтынсаринская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
_______________ Г. Сейтханов
23 июня 2016 года
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Алтынсаринское районное
управление по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Костанайской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
________________ Д. Кауменов
23 июня 2016 года