2016 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 135 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 6504 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Амангелді ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 5 мамырдан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Әкімдіктің
2016 жылғы 18 мамырдағы
№ 135 қаулысына қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Амангелді ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
Дәнді дақылдар
1
Жаздық жұмсақ бидай
2016 жылғы 15 мамырдан 2 маусымға дейін
2
Арпа
2016 жылғы 15 мамырдан 10 маусымға дейін
3
Сұлы
2016 жылғы 15 мамырдан 10 маусымға
дейін
4
Тары
2016 жылғы 20 мамырдан 10 маусымға дейін
Майлы дақылдар
1
Күнбағыс
2016 жылғы 5 мамырдан 17 мамырға дейін
2
Рапс
2016 жылғы 20 мамырдан 28 мамырға дейін
3
Зығыр
2016 жылғы 12 мамырдан 31 мамырға дейін
4
Мақсары
2016 жылғы 10 мамырдан 22 мамырға дейін
5
Қыша
2016 жылғы 22 мамырдан 30 мамырға дейін
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________________ Е. Ещанов

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2016 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2016 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 июня 2016 года № 6504. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Амангельдинского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима по экономическим вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 мая 2016 года.
Аким района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
от 18 мая 2016 года №135
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Амангельдинского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение
посевных работ
Зерновые культуры
1
Яровая мягкая пшеница
с 15 мая по 2 июня 2016 года
2
Ячмень
с 15 мая по 10 июня 2016 года
3
Овес
с 15 мая по 10 июня 2016 года
4
Просо
с 20 мая по 10 июня 2016 года
Масличные культуры
1
Подсолнечник
с 5 мая по 17 мая 2016 года
2
Рапс
с 20 мая по 28 мая 2016 года
3
Лен
с 12 мая по 31 мая 2016 года
4
Сафлор
с 10 мая по 22 мая 2016 года
5
Горчица
с 22 мая по 30 мая 2016 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства акимата
Амангельдинского района"
_________________ Е. Ещанов