Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 46 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 6617 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 170 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 17.05.2018 № 170 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексі 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жангелдин аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрайымы Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
"Жангелдин ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ Н. Байдилдин
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 46 шешіміне қосымша
Жангелдин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2016 года № 6617. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17 мая 2018 года № 170
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17.05.2018 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Абдигапарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Джангельдинского района"
_________________________ Н. Байдильдин
Приложение
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 46
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Джангельдинскому району