Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 284 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 216 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырда № 6355 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 284 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5746 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2015 жылдың 23 шілдесінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы 13-тармағымен толықтырылсын:
"13. Затобол кенті, Нұрай шағын ауданы, 6 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 72 теңге көлемінде".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі
Т. Исабаев

О внесении дополнения в постановление акимата Костанайского района от 4 июня 2015 года № 284 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 13 апреля 2016 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 мая 2016 года № 6355
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 4 июня 2015 года № 284 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5746, опубликовано 23 июля 2015 года в газете "Арна") следующее дополнение:
дополнить приложение к указанному постановлению пунктом 13 следующего содержания:
"13. поселок Затобольск, микрорайон Нурай, дом 6, в размере 72 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района
Т. Исабаев