Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 29 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 қарашадағы № 63 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қарашада № 6704 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 мамырдағы № 255 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 02.05.2018 № 255 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 4) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 29 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6489 тіркелген, 2016 жылғы 7 шілдеде "Арна" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ 6) тармақшамен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"6) оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тиісті оқу жылы ішінде жүргізіледі және әр кемтар балаға ай сайын көрсетіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
С. Кульбеков
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
___________________ Э. Кусаинова
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина

О внесении дополнения в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 29 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 3 ноября 2016 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2016 года № 6704. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 2 мая 2018 года № 255
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 02.05.2018 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 29 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6489, опубликовано 7 июля 2016 года в газете "Арна") следующее дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) возмещение затрат на обучение производится в течение соответствующего учебного года и оказывается ежемесячно на каждого ребенка с ограниченными возможностями.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
С. Кульбеков
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
занятости и социальных программ"
акимата Костанайского района
_______________________ Э. Кусаинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского района
______________________ З. Кенжегарина