Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 27 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 6474 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 175 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексі 387-бабының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-151 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакциясында жазылсын:
"1. Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету қосымшаға сәйкес жүзеге асырылсын.";
аталған шешімнің қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Т. Ибрашев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"Таран ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
____________ А. Мұхтар
16 мамыр 2016 жыл

О внесении изменений в решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2016 года № 6474. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-151, опубликовано 15 декабря 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога согласно приложению.";
заголовок приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Корректировка базовых ставок земельного налога".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ибрашев
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Тарановского района"
________________ А. Мұхтар
16 мая 2016 года