Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 62/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5036 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.07.2018 № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпанда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
20-тармақта:
32) және 45) тармақшалар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 16-1), 52) тармақшалармен толықтырылсын:
"16-1) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеп-қарауды және психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуді қамтамасыз етеді;";
52) дуальды оқыту бойынша білікті жұмысшы кадрлар мен орта буын мамандарын даярлауды ұйымдастыруды қамтамасыз етеді.";
12), 21) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"12) мемлекеттік тапсырыс негізінде техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламаларын, сондай-ақ мамандандырылған жалпы білім беретін және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары үшін жыл сайын 1 тамызға дейін қағаз және электрондық жеткізгіштерде оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуды және жеткізуді қамтамасыз етеді;";
"21) берілген өтінімдерге сәйкес кейіннен жұмысқа орналастыра отырып, ауылдық жердің кадрлар қажетсінуі туралы өтінімді білім беру және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органдарға жыл сайын 15-ші сәуірге дейінұсынады;";
"Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 28/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 апреля 2016 года № 5036. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19 июля 2018 года № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19.07.2018 № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года 28/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3708, опубликовано 27 февраля 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20:
подпункты 32) и 45) исключить;
дополнить подпунктами 16-1), 52) следующего содержания:
"16-1) обеспечивает обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи;";
52) обеспечивает организацию подготовки квалифицированных рабочих кадров и специалистов среднего звена по дуальному обучению.";
подпункты 12), 21) изложить в следующей редакции:
"12) ежегодно до 1 августа обеспечивает приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов на бумажных и электронных носителях для организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального образования, а также специализированные общеобразовательные и специальные учебные программы на основе государственного заказа;
"21) ежегодно до 15 апреля представляет в уполномоченные органы в области образования и здравоохранения заявки о потребности в кадрах в сельской местности с последующим трудоустройством согласно представленным заявкам;".
Перечне организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление образования Павлодарской области":

қазақ тілінде "Мемлекеттік мекемелер" деген бөлімде 20), 21), 22), 23) және 26) тармақшалар алынып тасталсын;
орыс тілінде "Мемлекеттік мекемелер" деген бөлімде 21), 22), 23), 24) және 27) тармақшалар алынып тасталсын;
"Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар" деген бөлімде 15) тармақша алынып тасталсын;
"Коммуналдық мемлекеттік мекемелер" деген бөлімде 3) тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыныПавлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев

на казахском языке в разделе "Государственные учреждения" подпункты 20), 21), 22), 23) и 26) исключить;
на русском языке в разделе "Государственные учреждения" подпункты 21), 22), 23), 24) и 27) исключить;
в разделе "Коммунальные государственные казенные предприятия" подпункт 15) исключить;
в разделе "Коммунальные государственные учреждения" подпункт 3) исключить;
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) коммунальное государственное учреждение "Областной многопрофильный полиязычный лицей для одаренных детей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области.".
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев