Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Железин ауданы бойынша жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 289/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5317 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 203/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық әкімдігінің 18.07.2017 № 203/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 2015 жылғы 23 қарашадағы 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары:
1-қосымшаға сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Железин ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасы жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
2-қосымшаға сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Железин ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасы жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Кималиденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов
Железин ауданы
әкімдігінің 2016 жылғы
"20" желтоқсандағы
№ 289/12 қаулысына
1-қосымша
2017 жылғы Железин ауданы бойынша бас бостандығынан
айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа
орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квоталанған жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімнің "Көмек" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
73
2
Железин ауданы
әкімдігінің 2016 жылғы
"20" желтоқсандағы
№ 289/12 қаулысына
2-қосымша
2017 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квоталанған жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Үрлітүп орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекеме" мемлекеттік мекемесі
64
2

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации по Железинскому району на 2017 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2016 года № 289/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2017 года № 5317. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 18 июля 2017 года № 203/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 18.07.2017 № 203/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от списочной численности работников в организациях Железинского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от списочной численности работников в организациях Железинского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности, согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кималиденова К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов
Приложение 1
к постановлению акимата
Железинского района
от "20" декабря 2016 года
№ 289/12
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц,
освобожденных из мест лишения свободы по Железинскому району на 2017 год
№ п/п
Наименование предприятия
Списочная численность работников (человек)
Количество квотированных рабочих мест (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие "Көмек" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района, акимата Железинского района
73
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Железинского района
от "20 " декабря 2016 года
№ 289/12
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц,
состоящих на учете службы пробации на 2017 год
№ п/п
Наименование предприятия
Списочная численность работников (человек)
Количество квотированных рабочих мест (единиц)
1
Государственное учреждение "Урлютюбское учреждение по охране лесов и животного мира"
64
2