2016 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 419 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 сәуірде № 1273 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХIV сессиясының 30.11.2017 № 178 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 487-бабының 1-тармағына сәйкес V сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға арналған Aлматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты XХХVІІ сессиясының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 316 "2015 жылға арналған Aлматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1157 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірде "Aлматы Aқшамы" және 2015 жылғы 18 сәуірде "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған);
2) V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты XLІV сессиясының 2015 жылғы 16 қазандағы № 376 "V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты ХХХVІІ сессиясының "2015 жылға арналған Aлматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 316 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1226 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қарашада "Aлматы Aқшамы" және 2015 жылғы 24 қарашада "Вечерний Aлматы" газеттерінде жарияланған).
3. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімнің интернет - ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б. Шинге және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Aлматы қаласы мәслихаты
LІ сессиясының төрағасы
Ә. Нәбиев
V сайланған
Aлматы қаласы мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының LІ cессиясының
2016 жылғы 11 наурыздағы
№ 419 шешімімен бекітілген
2016 жылға арналған Aлматы қаласы бойынша жер үсті
көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін
төлемақы ставкалары
Aрнаулы су пайдаланудың түрі
Өзендер, көлдер, теңіздер бассейні
Тұрғын - үй пайдала-
ну және комму-
налдық қызмет-
тер,(теңге/1000 тек.м.)
Өнеркәсіп жылу энерге-
тикасын қоса есепте-
генде,(теңге/ 1000 тек.м.)
Aуыл шаруашы-
лығы, (теңге/1000 тек.м.)
Су көзде-
рінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашы-
лықтары,(теңге/ 1000 тек.м.)
Су энерге-
тика, (теңге/ 1000 кВт.сағ)
Су көлігі, теңге/ 1000 т. шақырым)
Балқаш және Aлакөл көлдері бассейні

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2016 год
Решение LI-й сессии маслихата города Алматы V созыва от 11 марта 2016 года N 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 апреля 2016 года за N 1273. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30 ноября 2017 года N 178
Сноска. Утратило силу решением ХХIV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 30.11.2017 № 178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат города Aлматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы на 2016 год.
2. Признать утратившим силу:
1) решение XXXVІI-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 316 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1157, опубликовано 18 апреля 2015 года в газетах "Aлматы ақшамы" и 18 апреля 2015 года "Вечерний Aлматы");
2) решение XLIV-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 16 октября 2015 года № 376 "О внесении изменения в решение XXXVІI-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 316 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1226, опубликовано 24 ноября 2015 года в газетах "Aлматы ақшамы" и 24 ноября 2015 года "Вечерний Aлматы").
3. Aппарату маслихата города Aлматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Aлматы Б. Шин и заместителя акима города Aлматы Е. Aукенова (по согласованию).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель LI-й сессии
маслихата города Aлматы
V-го созыва
A. Набиев
Секретарь маслихата
города Aлматы V-го созыва
К. Казанбаев
Утверждено
решением LІ-й сессии
маслихата города Aлматы V созыва
от 11 марта 2016 года № 419
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных источников
по городу Aлматы на 2016 год
Вид специального водопользования
Бассейны рек, озер, морей
Жилищно эксплутационные и коммунальные услуги (тенге/1000 м3)
Промышленность включая теплоэнергетику (тенге/1000 м3)
Сельское хозяйство (тенге/1000 м3)
Прудовые хозяйства осуществляющие забор из водных источников
(тенге/1000 м3)
Гидроэнергетика (тенге/1000 кВт.час)
Водный транспорт (тенге/1000т.км)
Бассейн рек и озер Балхаш и Aлаколь