Қосымша дәрі-дәрмектер беру туралы
Алматы қаласы мәслихатының VI сайланған кезектен тыс III сессисының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 10 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 сәуірде № 1276 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес VІ сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орфандық аурулармен ауыратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша илопрост (вентавис) және руксолитиниб (джакави) дәрі-дәрмектері тегін берілсін.
2. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Х. Есеноваға және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары A. Қырықбаевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған
Aлматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс ІІІ сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Қ. Қазанбаев

О дополнительном предоставлении лекарственных средств
Решение внеочередной III-й сессии маслихата города Алматы VI созыва от 8 апреля 2016 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 апреля 2016 года за N 1276. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Aлматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства илопрост (вентавис) и руксолитиниб (джакави) отдельным категориям граждан больных орфанными заболеваниями при амбулаторном лечении бесплатно.
2. Aппарату маслихата города Aлматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Aлматы Х. Есенову и заместителя акима города Aлматы A. Кырыкбаева (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной III-й сессии,
секретарь маслихата
города Aлматы VІ-го созыва
К. Казанбаев