Солтүстік Қазақстан облысының жеке санаттағы азаматтарына қосымша медициналық мақсаттағы бұйымды беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы N 42/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірдегі N 3711 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 48/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 07.10.2020 № 48/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халықтың денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында тұратын, онкологиялық аурулармен ауыратын азаматтарға тегін және жеңiлдiк шарттарымен амбулаториялық емделу кезінде медициналық мақсаттағы бұйым - қорғаныш пастасымен құрғатылған бір құрамдық уроқабылдағыш қосымша берілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
XXXХІІ сессиясының төрағасы
В.Мантариди
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Едіресов

О дополнительном предоставлении изделия медицинского назначения отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2016 года N 42/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 апреля 2016 года N 3711. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2020 года № 48/13
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 07.10.2020 № 48/13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить дополнительно изделие медицинского назначения -уроприемник однокомпонентный дренируемый с защитной пастой гражданам с онкологическим заболеванием, проживающим в Северо-Казахстанской области, при амбулаторном лечении бесплатно и на льготных условиях.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXXII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В.Мантариди
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов