"Петропавл қаласы жер салығының базалық төлемдерін түзету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда N 3884 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласы жер салығының базалық төлемдерін түзету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 12 ақпанда № 13-1-171 болып тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпанда "Қызылжар Нұры" газетінде, 2010 жылғы 19 ақпанда "Проспект СК" газетінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. Петропавл қаласы жер салығының базалық төлемдерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379, 381, 383-баптарымен белгіленген 50 пайызға көтерілсін".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
О. Завьялов
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
А. Бердағұлов

О внесении изменений в решение Петропавловского городского Маслихата от 29 января 2010 года № 3 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 22 июля 2016 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 августа 2016 года N 3884. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 5
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 5 (вводится в действие c 01.01.2019).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата № 3 от 29 января 2010 года "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-171 12 февраля 2010 года, опубликовано в газете "Қызылжар Нұры" 19 февраля 2010 года, в газете "Проспект СК" 19 февраля 2010 года), следующее изменение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога по городу Петропавловску на 50 процентов, установленные статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
О. Завьялов
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
А. Бердагулов