Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 349 "Махамбет ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 3505 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 мамырдағы № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 117 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттікбасқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 349 "Махамбет ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3433 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімімен бекітілген қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
Қағиданың:
4 тармағындағы "Атырау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының Махамбет аудандық бөлімі" деген сөздер "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Атырау облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Махамбет аудандық бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
5 тармағының 3) тармақшасының 2 абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 2- сессиясының төрағасы
А. Қабенов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 349 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2016 года № 3505. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 4 мая 2024 года № 117
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 04.05.2024 № 117 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение, утвержденное решением районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 349 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3433, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения:
В правилах:
в пункте 4 слова "Махамбетский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Атырауской области" заменить словами "отдел Махамбетского района Департамента "Центр обслуживания населения" - филиала некомерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Атырауской области";
исключить второй абзац подпункта 3) пункта 5.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Р. Турдагали) районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
2-сессии районного маслихата
А. Кабенов
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев