Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 наурыздағы № 261-V "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 38-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 3623 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 53-VІII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 53-VІII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы қаулысына сәйкес және Индербор кенті әкімінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 95, Есбол ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 25, Көктоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 28, Өрлік ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 21, Елтай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 17, Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 21, Бөдене ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 24 шешімдерінің негізінде, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 наурыздағы № 261-V "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3188 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 14 мамырда жарияланған) шешімімен бекітілген қағидаларға келесі өзгерістер енгізілсін:
қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Индербор кенті әкімінің аппаратына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Есбол ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Есбол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение районного маслихата от 26 марта 2015 года № 261-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Индерского района"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 24 августа 2016 года № 38-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 сентября 2016 года № 3623. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2023 года № 53-VІII
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 30.11.2023 № 53-VІII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и на основании решений акима поселка Индербор от 18 августа 2016 года № 95, акима Есболского сельского округа от 19 августа 2016 года № 25, акима Коктогайского сельского округа от 22 августа 2016 года № 28, акима Орликовского сельского округа от 19 августа 2016 года № 21, акима Елтайского сельского округа от 19 августа 2016 года № 17, акима Жарсуатского сельского округа от 22 августа 2016 года № 21, акима Боденевского сельского округа от 19 августа 2016 года № 24, Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в правила, утвержденные решением районного маслихата от 26 марта 2015 года № 261-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Индерского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3188, опубликовано 14 мая 2015 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в пункте 10 приложения 1 правил:
слова "в аппарат акима поселка Индербор" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима поселка Индербор" Атырауской области Республики Казахстан";
в пункте 10 приложения 2 правил:
слова "в аппарат акима Есболского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа";

қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Көктоғай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Көктоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 4 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Өрлік ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Өрлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 5 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Елтай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 6 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 7 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Бөдене ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Бөдене ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат, жастар ісі, білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Ділмұқашева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы
М. Ілияс
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

в пункте 10 приложения 3 правил:
слова "в аппарат акима Коктогайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Коктогайского сельского округа";
в пункте 10 приложения 4 правил:
слова "в аппарат акима Орликовского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Орликовского сельского округа";
в пункте 10 приложения 5 правил:
слова "в аппарат акима Елтайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа";
в пункте 10 приложения 6 правил:
слова "в аппарат акима Жарсуатского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа";
в пункте 10 приложения 7 правил:
слова "в аппарат акима Буденевского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Боденевского сельского округа".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, по делам молодежи, образования, культуры, здравоохранения (О. Дилмукашева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ІV сессии районного маслихата
М. Ильяс
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров