"Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 338 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 316 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 3926 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 21 тамыздағы № 235 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 21.08.2017 № 235 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 1 және 3-тармақтарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 338 "Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3435 болып тіркелген, 2015 жылы 27 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті" деген 5-қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Д.А.Сатыбалды
Е.А.Әлімқұлов
Ж.Қ.Бөкенбаев
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
К.Н.Мендебаев
Р.Ж.Мулкеманов
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы "20"
желтоқсандағы № 316
қаулысына 1-қосымша
"Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 декабря 2016 года № 3926. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 21 августа 2017 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 21.08.2017 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1 и 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 338 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3435, опубликовано 27 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующее изменение:
приложение 5 "Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садыр Е.А.
Аким области Ж. Туймебаев
Сатыбалды Д.А.
Алимкулов Е.А.
Бокенбаев Ж.К.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Мендебаев К.Н.
Мулкеманов Р.Ж.
Приложение 1 к постановлению акимата Южно-Казахстанской области от "20" декабря 2016 года № 316
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"

1. Жалпы ережелер
1. "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Басқарма (қызмет ұсынушы) және облыстық маңызы бар аудан, қалалардың жергілікті атқарушы органдардың ауыл шаруашылығы саласындағы функцияларын жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі- Бөлім (қызмет ұсынушы) ұсынылады.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) Басқарманың (қызмет ұсынушы) және Бөлімнің (қызмет ұсынушы) кеңселері;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметтi көрсету нәтижесі – оң шешім қабылданған жағдайда – қазынашылықтың аумақтық бөлімшелеріне қызмет алушылардың немесе биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды жеткізушілердің шоттарына субсидияларды аудару үшін төлем құжаттарын ұсыну "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 15-1/522 бұйрығымен бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 1-қосымшасына сәйкес (бұдан әрі - Стандарт) нысан бойынша мақұлданған өтінімдер тізімін жасау.
Теріс шешім қабылданған жағдайда – субсидиялар ұсынбаудың себептерін көрсете отырып, қызмет алушыларға жазбаша хабардар ету.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Стандарттың 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес нысан бойынша өтінім мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс - қимылдың) мазмұны және оның орындалу ұзақтығы:
1) Өтінімдерді қабылдау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығымен бекітілген "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларының" 10- тармағында көрсетілген мерзімде жүргізіледі;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области" (далее – Управление (услугодатель) и структурными подразделениями местных исполнительных органов районов и городов областного значения, осуществляющими функции в области сельского хозяйства (далее – Отдел (услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию Управления и Отдела;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – в случае положительного решения – представление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для перечисления субсидий на счета услугополучателей или поставщиков биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов и составление списка одобренных заявок об оплате по форме согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", утвержденному приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2015 года № 15-1/522 (далее-Стандарт).
В случае отрицательного решения – письменное уведомление услугополучателя с указанием причин непредоставления субсидий.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги являются заявки по формам согласно приложениям 2, 3, 4 к Стандарту.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) Прием заявок осуществляется в сроки, указанные в пункте 10 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 (далее-Правила);

2) Бөлім (қызмет ұсынушы) қызмет алушылар өтінім немесе төлем туралы өтінім ұсынған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде өтінімді немесе төлем туралы өтінімді 8-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігі тұрғысынан тексереді.
Субсидиялар алуға өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдаған кезде қызмет алушыға күнін және уақытын, өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып, өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдау туралы талон беріледі;
3) Бөлім (қызмет ұсынушы) өтінімді немесе төлем туралы өтінімді тексеруді аяқтағаннан кейін қызмет алушыға субсидиялар ұсынуда оң шешім қабылданған жағдайда бір жұмыс күні ішінде өтінімді немесе төлем туралы өтінімді облыс басқармасына жолдайды, теріс шешім болған жағдайда субсидиялар ұсынбаудың себептерін көрсете отырып, қызмет алушыға жазбаша хабардар етеді;
Бұл ретте бөлім (қызмет ұсынушы) осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар ұсынбаудың себептерін көрсете отырып, субсидиялар ұсынуда теріс шешім қабылданған қызмет алушылардың тізбесін жасайды және оны ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін облыс басқармасына (қызмет ұсынушы) ұсынады;
4) Басқарма (қызмет ұсынушы) өтінім немесе төлем туралы өтінім келіп түскеннен кейін екі жұмыс күні ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне қызмет алушылардың немесе биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды жеткізушілердің шотына субсидияларды аудару үшін төлеуге төлем құжаттарын ұсынады.
Сонымен бір мезгілде басқарма (қызмет ұсынушы) Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мақұлданған төлем туралы өтінімдер тізімін жасайды, оны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырады және биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды жеткізушіге жолдайды.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Бөлім (қызмет ұсынушы);
2) Басқарма (қызмет ұсынушы).
7. Әрбір рәсiмнің (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс – қимылдар) реттілігі осы регламенттің 2-бөлімінің 5-тармағында көрсетілген.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

2) Отдел (услугодатель) в течение двух рабочих дней с момента представления услугополучателем заявки или заявки об оплате проверяет заявку или заявку об оплате на предмет соответствия условиям, указанным в пункте 8 Правил.
Услугополучателю при приеме заявки или заявки об оплате на получение субсидий выдается талон о принятии заявки или заявки об оплате с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего заявку или заявку об оплате;
3) Отдел (услугодатель) в течение одного рабочего дня после окончания проверки заявки или заявки об оплате, в случае положительного решения в предоставлении субсидий услугополучателю, направляет заявку или заявку об оплате в Управление, в случае отрицательного решения – письменно уведомляет услугополучателя с указанием причин непредоставления субсидий.
При этом Отдел (услугодатель) составляет перечень услугополучателей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий, с указанием причин непредоставления субсидий по форме согласно приложению 4 к Правилам и ежемесячно предоставляет его в Управление (услугодатель) до 5 числа месяца, следующего за отчетным;
4) Управление (услугодатель) после поступления заявки или заявки об оплате в течение двух рабочих дней представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате для перечисления субсидий на счета сельхозтоваропроизводителей или поставщиков биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов.
Одновременно Управление (услугодатель) составляет список одобренных заявок об оплате по форме согласно приложению 1 к Стандарту, размещает его на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области и направляет поставщику биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Отдел (услугодатель);
2) Управление (услугодатель).
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указано в пункте 5 раздела 2 настоящего регламента.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

8. Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау:
Мемлекеттік корпорация:
1) көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды және тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді;
2) өтінімді қабылдап алғаннан кейін ағымдағы жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге (басқарма) ұсынады;
3) көрсетілетін қызметті беруші (басқарма) көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қағиданың 4-тармағында көрсетілген шарттарына сәйкестігіне тексергеннен кейін, Стандарттың 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша қағаз тасығышта көрсетілген қызметті берушінің (басқарма) уәкілетті адамының қолы қойылған, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешіммен хабарламаны мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі
"Өсiмдiктердi қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердiң, биоагенттердiң
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
Бөлім, қызмет ұсынушы
Көрсетілетін қызметті алушы
Бөлім, қызмет ұсынушы
Басқарма, қызмет ұсынушы
1
2
3
4
Бөлім (қызмет ұсынушы) аудан әкімдігінің, интернет-ресурсында және ресми баспа басылымдарында ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің өтінімдерін немесе төлем туралы өтінімдерін қабылдаудың басталуы мен аяқталуы туралы хабарландыруды орналастырады. Өтінімдерді қабылдаудың басталу күні ағымдағы жылғы 1 наурыздан кеш емес, өтінімдерді қабылдаудың аяқталу күні 10 желтоқсаннан ерте емес.
Көрсетілетін қызмет алушылар бөлімге субсидия алуға өтінім ұсынады
Бөлім (қызмет ұсынушы) қызмет алушылар өтінім немесе төлем туралы өтінім ұсынған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде өтінімді немесе төлем туралы өтінімді Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығымен бекітілген "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларының" (бұдан әрі - Қағида) 8-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігі тұрғысынан тексереді. Субсидиялар алуға өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдаған кезде қызмет алушыға күнін және уақытын, өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып, өтінімді немесе төлем туралы өтінімді қабылдау туралы талон беріледі.
Басқарма (қызмет ұсынушы) өтінім немесе төлем туралы өтінім келіп түскеннен кейін екі жұмыс күні ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне қызмет алушылардың немесе биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды жеткізушілердің шотына субсидияларды аудару үшін төлеуге төлем құжаттарын ұсынады. Сонымен бір мезгілде басқарма (қызмет ұсынушы) Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мақұлданған төлем туралы өтінімдер тізімін жасайды, оны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырады және биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды жеткізушіге жолдайды.

8. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией:
Государственная корпорация:
1) принимает от услугополучателя заявку в течение 15 (пятнадцать) минут и выдает расписку о приеме соответствующих документов.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 5 к Стандарту;
2) после принятия заявки, представляет ее услугодателю (управление) в течение текущего рабочего дня;
3) услугодатель (управление) после проверки заявки услугополучателя на предмет соответствия требованиям, указанным в пункте 4 Правил, в указанные пунктом 4 Стандарта сроки направляет в Государственную корпорацию уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/неназначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя (управление) по формам согласно приложениям 2, 3, 4 к Стандарту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя (управление) в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через услугодателя
Отдел, услугодатель
Услугополучатель
Отдел, услугодатель
Управление, услугодатель
1
2
3
6
Отдел (услугодатель) размещает на интернет-ресурсе акимата района и в официальных печатных изданиях объявление о начале и окончании приема заявок или заявок об оплате сельхозтоваропроизводи-телей.
Дата начала приема заявок не позднее 1 марта, дата окончания приема заявок не ранее 10 декабря текущего года.
Услугополучатель подает заявление в отдел для получения субсидий
Отдел (услугодатель) в течение двух рабочих дней с момента представления услугополучателем заявки или заявки об оплате проверяет заявку или заявку об оплате на предмет соответствия условиям, указанным в пункте 8 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 (далее-Правила).
Услугополучателю при приеме заявки или заявки об оплате на получение субсидий выдается талон о принятии заявки или заявки об оплате с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего заявку или заявку об оплате.
Управление (услугодатель) после поступления заявки или заявки об оплате в течение двух рабочих дней представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате для перечисления субсидий на счета сельхозтоваропроизводителей или поставщиков биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов.
Одновременно Управление (услугодатель) составляет список одобренных заявок об оплате по форме согласно приложению 1 к Стандарту, размещает его на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области и направляет поставщику биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов.
Отдел (услугодатель) в течение одного рабочего дня после окончания проверки заявки или заявки об оплате в случае положительного решения в предоставлении субсидий услугополучателю направляет заявку или заявку об оплате в Управление, в случае отрицательного решения – письменно уведомляет услугополучателя с указанием причин непредоставления субсидий.

Бөлім (қызмет ұсынушы) өтінімді немесе төлем туралы өтінімді тексеруді аяқтағаннан кейін қызмет алушыға субсидиялар ұсынуда оң шешім қабылданған жағдайда бір жұмыс күні ішінде өтінімді немесе төлем туралы өтінімді облыс басқармасына жолдайды, теріс шешім болған жағдайда субсидиялар ұсынбаудың себептерін көрсете отырып, қызмет алушыға жазбаша хабардар етеді. Бұл ретте бөлім (қызмет ұсынушы) осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар ұсынбаудың себептерін көрсете отырып, субсидиялар ұсынуда теріс шешім қабылданған қызмет алушылардың тізбесін жасайды және оны ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін облыс басқармасына ұсынады.
"Өсiмдiктердi қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердiң, биоагенттердiң
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы

При этом Отдел (услугодатель) составляет перечень услугополучателей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий, с указанием причин непредоставления субсидий по форме согласно приложению 4 к Правилам и ежемесячно предоставляет его в Управление до 5 числа месяца следующего за отчетным.
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через Государственную корпорацию