Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 1167 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 1739 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 3927 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 мамырдағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 25.05.2017 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 1167 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйегінде "Түркістан", "Туркестон" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Қ. Мылтықбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә.Өсербаев
Түркістан қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 1739 қаулысына қосымша
Түркістан қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 25 тамыздағы
№ 1167 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Айына бір балаға тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
Мектепке дейінгі жеке меншік мекемелер
қалалық жерлерде
ауылдық жерлерде

О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан от 25 августа 2016 года № 1167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 1739. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 декабря 2016 года № 3927. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 25 мая 2017 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 25.05.2017 № 785 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 25 августа 2016 года № 1167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3842, опубликовано 9 сентября 2016 года в газетах "Туркестан" и "Туркестон") следующие изменения:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Мылтыкбекова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А.Усербаев
Приложение
к постановлению
акимата города Туркестан
от 2016 года 7 декабря № 1739
Приложение 2
к постановлению
акимата города Туркестан
от 2016 года 25 августа № 1167
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитаника а месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
Частные дошкольные организации
в городе
в сельской местности