Түркістан қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 1778 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 3941 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1894 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 26.12.2019 № 1894 қаулысымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап 50 теңге көлемде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д.Тәңірбергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қала әкімі Ә.Өсербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Түркістан қалалық
мәслихат хатшысы Ғ.Сәрсенбаев
" 23 " желтоқсан 2016 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2016 года № 1778. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2016 года № 3941. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 26 декабря 2019 года № 1894
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 26.12.2019 № 1894 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф с 1 января 2017 года в размере 50 тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов в городе Туркестан.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан Танирбергенова Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Усербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Туркестанского
городского маслихата Г. Сарсенбаев
"23" декабря 2016 года