Бәйдібек ауданы аумағындағы көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы орындарды белгiлеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 қарашадағы № 370 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 30 қарашада № 3890 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 30 маусымдағы № 205 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 30.06.2017 № 205 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметiн реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi Заңының 27 бабына, "Iшкi сауда қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрiнiң мiндетiн атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 11148 болып тiркелген) сәйкес, Бәйдібек ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бәйдібек ауданының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.Түймебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б.Танагузов
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
16 қараша 2016 жылғы
№ 370 қаулысына қосымша
Бәйдібек ауданының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы орындар
Ауыл округтер атауы
Орналасқан жері
1
Ағыбет
Ағыбет елді мекені, Рысқұлов көшесінің бойындағы Есіркеп Батыр мектебінің жаны
2
Ақбастау
Ақбастау елді мекені, Оспанов көшесі ескі дүкенінің жаны
3
Алғабас
Шақпақ елді мекені, С.Әбдіжаппаров көшесі почта ғимараты жанындағы алаң
4
Алмалы
Жарықбас елді мекені, "Жарықбас" клуб ғимараты жанындағы алаң
5
Бөген
Шалдар елді мекені, Ә.Қасымбеков көшесінің бойы "Үшкен-ата" дүкенінің жаны
6
Борлысай
Ақтас елді мекені, Н.Тойжанов көшесінің бойы мектептің жаны
7
Боралдай
Боралдай елді мекені, Шаян ауылына баратын тас жол шығыс жағы
8
Жамбыл
Жамбыл елді мекені, Айнақожа көшесі жергілікті полиция ғимаратының алды
9
Көктерек
Кеңестөбе елді мекені, Қостөбе көшесі, Мәдениет үйі ғимаратының жаны
10
Мыңбұлақ
Мыңбұлақ елді мекені, А.Ералиев көшесінің ескі жем шөп қойма орны
11
Шаян
М.Әуезов көшесі, "Ауыл құрылыс" ЖШС-нің алды, Шаян-Шымкент тас жолы бойындағы мал базарының алды

Об определении специально отведенных мест для выездной торговли на территории Байдибекского района
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 16 ноября 2016 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 ноября 2016 года № 3890. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстансокй области от 30 июня 2017 года № 205
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 30.06.2017 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Байдибекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района И.Туймебаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Танагузов
Приложение к постановлению
акимата Байдибекского района
от 16 ноября 2016 года № 370
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Байдибекского района
Наименование сельского округа
Место расположения
1
Агыбет
Населенный пункт Агыбет, вдоль улицы Т.Рыскулова возле школы Есиркеп Батыр
2
Акбастау
Населенный пункт Акбастау, улица Оспанова, рядом со старым магазином
3
Алгабас
Населенный пункт Шакпак, улица С.Абдижаппарова площадь возле здания почты
4
Алмалы
Населенный пункт Жарыкбас. площадь возле здания клуба "Жарыкбас"
5
Боген
Населенный пункт Шалдар, вдоль улицы А.Касымбеков возле магазина Ушкен-ата
6
Борлысай
Населенный пункт Актас, вдоль улицы Н.Тойжанов возле школы
7
Боралдай
Населенный пункт Боралдай, восточная сторона шоссе в село Шаян
8
Жамбыл
Населенный пункт Жамбыл, улица Айнакожа, перед зданием местной полиции
9
Коктерек
Населенный пункт Кенестобе, улица Костобе возле здания Дома культуры
10
Мынбулак
Населенный пункт Мынбулак, место склада старого корма улицы А.Ералиева
11
Шаян
Улица М.Ауезов, перед ТОО "Сельское строительство",
Перед рынком скота вдоль трассы Шаян-Шымкент