Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өндеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 55 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 3953 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 140 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 140 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратауға, қайта өндеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 14285 тіркелген) сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы бойынша қоса беріліп отырған тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өндеуге және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г.Әлімбекова
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 55 шешіміне қосымша
Созақ ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Созакскому району
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 3953. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 ноября 2022 года № 140
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2022 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государсвенной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстанот 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрирированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз, утилизацию переработку и захоронение твердых бытовых отходов представленное допалнительно по Созакскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Әлімбекова
Секретарь районного
маслихата Б. Байғараев
Приложение к решению
Созакского районного
маслихата от 23 декабря
2016 года № 55
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Созакскому району