"Шығыс Қазақстан облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз сумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 14/171-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі N 2/19-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда N 4552 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының халқын орталықтандырылмаған ауыз сумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау кезінде жер үсті және жер асты су объектілерінен су алу ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 14/171-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3105 болып тіркелген, "Дидар" газетінің 2013 жылғы 7 желтоқсандағы № 146, "Рудный Алтай" газетінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 145 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар, сондай-ақ орталықтандырылмаған су көздерінің ауыз су сапасы өзінің құрамы мен қасиеті бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 209 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10774 болып тіркелген) бекітілген "Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға және суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларына сәйкес болуы тиіс.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О.Чернышов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің төрағасы
___________________И. Әбішев
2016 жылғы " 03 " мамыр
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің басшысы
___________________Г. Сүлейменов

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2013 года № 14/171-V "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2/19-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 мая 2016 года N 4552
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил забора воды из поверхностных и подземных водных объектов при нецентрализованном питьевом и хозяйственно-бытовом водоснабжении населения Восточно-Казахстанской области" от 9 октября 2013 года № 14/171-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3105, опубликовано в газетах "Дидар" от 7 декабря 2013 года № 146, "Рудный Алтай" от 9 декабря 2013 года № 145) следующее изменение:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению, а также качество питьевой воды нецентрализованных водоисточников по своему составу и свойствам должны соответствовать Санитарным правилам "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов", утвержденным Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10774).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Чернышов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________И. Абишев
" 05 " мая 2016 года
Руководитель
Департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_______________Г. Сулейменов

2016 жылғы " 22 " сәуір

" 22 " апреля 2016 года