Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/211-V "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/49-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 4722 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 38/265-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.05.2019 № 38/265-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/211-V "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3862 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 сәуірдегі №31 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы";
шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.";
қоса беріліп отырған Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтер қосымшаға сәйкес, келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, қалалық мәслихат хатшысы Б. Ақжалов
2016 жылғы 5 қазандағы
№ 6/49-VI шешімге
қосымша
Семей қаласы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 18 марта 2015 года № 38/211-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов по городу Семей"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2016 года № 6/49-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2016 года № 4722. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2019 года № 38/265-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.05.2019 № 38/265-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей №38/211-V от 18 марта 2015 года "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3862, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 21 апреля 2015 года № 31), следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей";
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей.";
прилагаемые тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей изложить в следующей редакции, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению
от 5 октября 2016 года
№ 6/49-VI
Утверждены
решением маслихата
города Семей

2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 38/211-V шешімімен
бекітілді
Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтер
Нысан
Есептік бірлік
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көму қызметтерінің тарифі, теңге
1
Жайлы үйлерден қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тариф
1 тұрғын айына
200
2
Жайлы емес үйлерден қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тариф
1 тұрғын айына

от 18 марта 2015 года
№ 38/211-V
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей
Объект
Расчетная единица
Тариф, услуг по сбору, вывозу и захоронению твердых бытовых отходов, тенге
1
Тариф на вывоз, сбор и захоронение твердых бытовых отходов с благоустроенного домовладения
1 житель в месяц
200
2
Тариф на вывоз, сбор и захоронение твердых бытовых отходов с неблагоустроенного домовладения
1 житель в месяц