Зеленов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 452 "Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 6 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 4260 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 23.06.2017 № 349 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Зеленов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы №452 "Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3578 тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымдағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
15-тармақ 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан аумағында орналасқан оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға берілген су объектілерін беру бойынша конкурс өткізуді ұйымдастырады.".
2. "Зеленов аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М.Д.Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.А.Аманжолға жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi К.Жақыпов

О внесении дополнения в постановление акимата Зеленовского района от 16 июня 2014 года № 452 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района"
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 12 января 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 февраля 2016 года № 4260. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 23 июня 2017 года № 349
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 23.06.2017 № 349 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Гражданским Кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зеленовского района от 16 июня 2014 года № 452 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3578, опубликованное 26 июня 2014 года в газете "Ауыл тынысы") следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района" утвержденный данным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 12):
"12) в соответствии с Законодательством Республики Казахстан организует проведение конкурса о предоставлении водных объектов, расположенных в пределах территории района в обособленное или совместное пользование.".
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Руководителю аппарата акима района (Залмуканов М.Д.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аманжол Р.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К.Жакупов