Павлодар, Карағанды, Алматы, Оңтүстік Қазақстан, Қостанай және Жамбыл облыстары жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 39 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 1 ақпанда № 14755 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 212-бабына және "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін бағалы қағаздар шығару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қазандағы № 1520 қаулысының 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Павлодар, Карағанды, Алматы, Оңтүстік Қазақстан, Қостанай және Жамбыл облыстарының жергілікті атқарушы органдарының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудың мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2017 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберуге арналған, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемдері:
Павлодар облысы – 1 715 028 000 (бір миллиард жеті жүз он бес миллион жиырма сегіз мың) теңгеден артық емес;
Карағанды облысы – 1 526 620 000 (бір миллиард бес жүз жиырма алты миллион алты жүз жиырма мың) теңгеден артық емес;
Алматы облысы – 1 995 267 000 (бір миллиард тоғыз жүз тоқсан бес миллион екі жүз алпыс жеті мың) теңгеден артық емес;
Оңтүстік Қазақстан облысы – 2 773 345 000 (екі миллиард жеті жүз жетпіс үш миллион үш жүз қырық бес мың) теңгеден артық емес;
Қостанай облысы – 1 286 058 000 (бір миллиард екі жүз сексен алты миллион елу сегіз мың) теңгеден артық емес;
Жамбыл облысы – 1 371 028 000 (бір миллиард үш жүз жетпіс бір миллион жиырма сегіз мың) теңгеден артық емес;
3) нысаналы мақсаты - мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті (Р.Т. Мейрханов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялауға жіберілуін;

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Павлодарской, Карагандинской, Алматинской, Южно-Казахстанской, Костанайской и Жамбылской областей
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2017 года № 39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2017 года № 14755
В соответствии со статьей 212 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2009 года № 1520 "Об утверждении Правил выпуска ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местными исполнительными органами Павлодарской, Карагандинской, Алматинской, Южно-Казахстанской, Костанайской и Жамбылской областей государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2017 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ;
2) объемы:
Павлодарской области – не более 1 715 028 000 (один миллиард семьсот пятнадцать миллионов двадцать восемь тысяч) тенге;
Карагандинской области – не более 1 526 620 000 (один миллиард пятьсот двадцать шесть миллионов шестьсот двадцать тысяч) тенге;
Алматинской области – не более 1 995 267 000 (один миллиард девятьсот девяносто пять миллионов двести шестьдесят семь тысяч) тенге;
Южно-Казахстанской области – не более 2 773 345 000 (два миллиарда семьсот семьдесят три миллиона триста сорок пять тысяч) тенге;
Костанайской области – не более 1 286 058 000 (один миллиард двести восемьдесят шесть миллионов пятьдесят восемь тысяч) тенге;
Жамбылской области – не более 1 371 028 000 (один миллиард триста семьдесят один миллион двадцать восемь тысяч) тенге;
3) целевое назначение – финансирование строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ.
2. Департаменту государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан (Мейрханов Р.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование;

2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов