Қазақстан Республикасы Бас прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 6 ақпандағы № 8 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 2 мамырда № 15098 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетi (бұдан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың көшірмесін құқықтық статистика және арнайы есепке алудың мүдделі субъектілеріне, Комитеттің аумақтық органдарына мәлімет үшін жолдауды;
3) осы бұйрықтың көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсына орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ж. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов
10 сәуір 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
_______________ С. Жасұзақов
27 наурыз 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің Төрағасы
____________ Қ. Қожамжаров
3 сәуір 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_______________ Қ. Қасымов
17 ақпан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
______________ К. Мәсімов
14 сәуір 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2017 жылғы 6 ақпандағы
№ 8 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қылмыстық қудалау органдарының есепке алу-тіркеу тәртібін бақылау бойынша комиссия жөніндегі Типтік ережені бекіту туралы" 2006 жылғы 6 ақпандағы № 8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4090 санымен тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 6 февраля 2017 года № 8. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2017 года № 15098
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальным учетам, территориальным органам Комитета для сведения;
3) в течение десяти календарных дней направление его копии в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Ж. Асанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
10 апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр обороны
Республики Казахстан
____________ С. Жасузаков
27 марта 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
____________ К. Кожамжаров
3 апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_____________ К. Касымов
17 февраля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_____________ К. Масимов
14 апреля 2017 года
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 6 февраля 2017 года № 8
Перечень утративших силу некоторых приказов
Генерального Прокурора Республики Казахстан
1. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 8 "Об утверждении Типового положения о комиссии по контролю за учетно-регистрационной дисциплиной органов уголовного преследования (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4090);

2. "Қылмыстық қудалау органдарының есепке алу-тіркеу тәртібін бақылау бойынша ішкі ведомстволық қызметі туралы" № 6 нысан мәліметтерін және оларды құру бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 6 ақпандағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4091 санымен тіркелген);
3. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7287 санымен тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2011 жылғы 23 қарашада № 172 (2162) санымен жарияланған).

2. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 9 "Об утверждении Сведений формы № 6 "О внутриведомственной деятельности по контролю за учетно-регистрационной дисциплиной органов уголовного преследования" и Инструкции по их составлению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4091);
3. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 85 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7287, опубликованный 23 ноября 2011 года в газете "Юридическая газета" № 172 (2162)).