Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының, Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералды ресурстар министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 265 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 240 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 8 тамызда № 15462 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 12 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 60 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.02.2020 № 12 және ҚР Энергетика министрінің 25.02.2020 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының, Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералды ресурстар министрінің кейбір өзгерістер енгізілетін бірлескен бұйрықтарының тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға, сондай-ақ, "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые совместные приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Министра нефти и газа Республики Казахстан и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 265 и Министра энергетики Республики Казахстан от 12 июля 2017 года № 240. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2017 года № 15462. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 12 и Министра энергетики Республики Казахстан от 25 февраля 2020 года № 60.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 24.02.2020 № 12 и Министра энергетики РК от 25.02.2020 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить перечень некоторых совместных приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, Министра нефти и газа Республики Казахстан и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне және жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________
Т. Сүлейменов
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
______________
Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 30 маусымдағы
№ 265 және
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2017 жылғы 12 шілдедегі
№ 240 бірлескен бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының,
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің және Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералды ресурстар министрінің кейбір өзгерістер енгізілетін
бірлескен бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеу және Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерге экспорттау мақсатында тауарлық газды сақтауды, тасымалдауды қоспағанда, тауарлық газды сақтау, жалғастырушы, магистральдық газ құбырлары және (немесе) газ тарату жүйелері арқылы тасымалдау, топтық резервуарлық қондырғыларды пайдалану, сондай-ақ шикі газды жалғастырушы газ құбырлары арқылы тасымалдау салаларындағы реттеліп көрсетiлетiн қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық жағынан байланысты қызмет түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 18 сәуірдегі № 112-НҚ, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 10 мамырдағы № 148 бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4244 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2006 жылғы 16 маусымдағы № 109-110 (916) жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Табиғи монополиялар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:".
2. "Электр- және жылу энергетикасы салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы № 276-НҚ және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы № 318 бірлескен бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4469 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 2(315) жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан и курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Т. Сулейменов
Министр
энергетики
Республики Казахстан
______________ К. Бозумбаев
Приложение
к совместному приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 июня 2017 года
№ 265
и Министра энергетики
Республики Казахстан
от 12 июля 2017 года
№ 240
Перечень некоторых совместных приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, Министра нефти и газа Республики Казахстан и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. Внести в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 апреля 2006 года № 112-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 мая 2006 года № 148 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах по хранению, транспортировке товарного газа по соединительным, магистральным газопроводам и (или) газораспределительным системам, эксплуатации групповых резервуарных установок, а также транспортировке сырого газа по соединительным газопроводам, за исключением хранения, транспортировки товарного газа в целях транзита через территорию Республики Казахстан и экспорта за пределы Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4244, опубликованный 16 июня 2006 года в газете "Юридическая газета", № 109-110 (1089-1090) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях" ПРИКАЗЫВАЕМ:".
2. Внести в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 29 ноября 2006 года № 276-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года № 318 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах электро- и теплоэнергетики" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4469) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Табиғи монополиялар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:".
3. "Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеу және Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерге экспорттау мақсатында мұнайды және (немесе) мұнай өнімдерін тасымалдауды қоспағанда, оларды магистральдық құбырлар арқылы тасымалдау саласындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 404-НҚ бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9054 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2014 жылғы 6 тамыздағы № 151 (28375) жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Табиғи монополиялар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:".

"В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях" ПРИКАЗЫВАЕМ:".
3. Внести в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 декабря 2013 года № 404-ОД и Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 244 "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сфере по транспортировке нефти и (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам, за исключением их транспортировки в целях транзита через территорию Республики Казахстан и экспорта за пределы Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9054, опубликованный 6 августа 2014 года в газете "Казахстанская правда" № 151 (27772) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях" ПРИКАЗЫВАЕМ:".