2018 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 631 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 15762 болып тіркелді.
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшермесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберіліуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 631 бұйрығына қосымша
2018 жылға арналған Бірыңғай дистрибьюторда сатып алуға жататын
амбулаториялық және стационарлық деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемінің шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
жүйесінде дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімі

Об утверждении списка лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2018 год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 августа 2017 года № 631. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2017 года № 15762.
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств и изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2018 год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения а Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 631
Список лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2018 год

Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.12.2017 № 935; 14.02.2018 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.06.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ Коды
Дәрілік заттың атауы (Халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі – бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиын, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шеткі бағасы
1

Сноска. Список с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 11.12.2017 № 935; от 14.02.2018 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.06.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

6 366,50
84
J07AP
Сүзекке қарсы вакцина **(****)
ВИ-антигенімен байытылған вакцина, 1; 5 немесе 10 дозадан ампулаларда немесе құтыларда шығарылады
доза
1 022,85
85
J07BC01
"В" (ВГВ) вирустық гепатитке қарсы, рекомбинантты****
Құтыда бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 1,0 мл немесе құтыда балаларға арналған 2 құтыда шығарылады. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі – ДДҰ) сертификацияланған болуы тиіс.
доза
420,00
86
J07BB02
Тұмауды профилактикасына арналған вакцина
Белсенсіздендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпид.маусымды ескере отырып тұмау вирусының айналысын назарға ала отырып ДДҰ ұсынымдарына сәйкес болуы тиіс. Шприцтегі инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
87
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы вакцина, концентрацияланған, белсенсіздердірілген****
Культуралық, тазартылған, белсенсіздендірілген бұлшықет ішіне енгізуге арналған, құрамында белсенсіздендірілген кене энцефалиті вирусының антигені бар, ампулада немесе құтыда
доза
2 115,18
88
J07BD52
Қызылшаға, қызамыққа және паротитке қарсы вакцина****
Қызылша, қызамық және паротит вирусыныңтіріаттенирленгенштаммдардантұратынлиофилизизацияланған вакцина. Шығару түрі– еріткіш пен жиынтықта 1 дозадағы құты. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс ДДҰ-мен сертификатталуы тиіс.
доза
1215,33
89
J07AL02
пневмококк инфекциясына қарсы вакцина
13 серотипті пневмококктан тұратын полисахаридті коньюгацияланған адсорбцияланған белсенсіздендірілгенсұйық. Шығару түрі – 1 дозадан. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс ДДҰ сертикациялануы тиіс.
шприц/ доза
9 220,74
90
J07BF
Полиомиелитке қарсы вакцина, оральді****
Тірі оральді, иммунологиялық типті полиемилит вирусының аттенуирленген штаммдарынан тұрады- 1,3 (бивалентті). Шығару түрі - 10; 20 дозадан құты, тамшылатқышпен немесе пластмасс құты-тамшуырда жиынтықта
доза
63,43
91
J07AN01
Туберкулезге қарсы вакцина
Тірі, лиофилдьді кептірілген. Шығару түріа-тері ішіне енгізуге арналған 20 дозадан ампула немесе құтыда. Қазақстанда қолдану тәжірибесі 1 жылдан кем емес. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс ДДҰ сертикациялануы тиіс.
доза
96,90
92
J07AK
Обалық тірі құрғақ вакцина****
Обырлық микробтың вакциналық штаммның тірі культурасы болып табылады. Шығару түрі - құты 10 дозадан. Вакцинаға еріткіш және дозаның санына сәйкес скарификаторлар қоса беріледі.
доза
294,59
93
J05AB11
Валацикловир
таблетка, 500 мг
таблетка
365,44
94
N03AG01
Вальпрой қышқылы
капсула, 150 мг
капсула
18,38
95
N03AG01
Вальпрой қышқылы
капсула, 500 мг
капсула
33,64
96
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл
ампула

6 366,50
84
J07AP
Вакцина против брюшного тифа**(****)
вакцина, обогащенная ВИ-антигеном, выпускается в ампулах или флаконах по 1; 5 или 10 доз
доза
1 022,85
85
J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита "В" (ВГВ), рекомбинантная****
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза
420,00
86
J07BB02
Вакцина для профилактики гриппа
инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпид-сезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
87
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная****
культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах
доза
2 115,18
88
J07BD52
Вакцина против кори, краснухи и паротита****
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза
1215,33
89
J07AL02
Вакцина против пневмококковой инфекции
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
9 220,74
90
J07BF
Вакцина против полиомиелита, оральная****
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов - 1,3 (бивалентная). Форма выпуска - флакон по 10; 20 доз, в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза
63,43
91
J07AN01
Вакцина против туберкулеза
живая, лиофильно высушенная. Форма выпуска-ампула или флакон по 20 доз для внутрикожного введения. Опыт применения в Казахстане не менее 1 года. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза
96,90
92
J07AK
Вакцина чумная живая сухая****
представляет собой высушенную живую культуру вакцинного штамма чумного микроба. Форма выпуска-флакон по 10 доз. К вакцине прилагаются растворитель и скарификаторы согласно количеству доз
доза
294,59
93
J05AB11
Валацикловир
таблетка, 500 мг
таблетка
365,44
94
N03AG01
Вальпроевая кислота
капсула, 150 мг
капсула
18,38
95
N03AG01
Вальпроевая кислота
капсула, 500 мг
капсула
33,64
96
N03AG01
Вальпроевая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл
ампула

таблетка, 2,5 мг
таблетка
13,58
212
A10AB05
Аспарт инсулині
0,5 Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді
картридж
2 792,76
213
A10AB05
Аспарт инсулині
10мл құтыда 100 б/мл ерітінді
құты
8 807,04
214
A10AB05
Аспарт инсулині
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц- қалам
2 792,76
215
A10AD05
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде екі фазалық инсулин аспарт (қысқа және орта уақыт бойы әсер ететін инсулинге ұқсастың араласуы)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц- қалам
3 027,06
216
A10AЕ04
Инсулин гларгин
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц- қалам
3040,64
217
A10AB06
Инсулин глулизин****
100 б/мл 10,0 мл ерітінді
Құты
8 158,73
218
A10AB06
Инсулин глулизин
3 мл-ден толтырылған шприц-қаламдағы 100б/мл
картридж/ шприц- қалам
1 990,56
219
A10AD01
Екі сатылы адами-гендік-инженериялық (30/70)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
1 165,13
220
A10AD01
Екі сатылы адами-гендік-инженериялық инсулин (30/70)****
құты
1 165,13
221
A10AE05
Инсулин детемир
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді
картридж
3 113,50
222
A10AE05
Инсулин детемир
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
3 113,50
223
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия
картридж

таблетка, 2,5 мг
таблетка
13,58
212
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 792,76
213
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл во флаконах по 10мл
флакон
8 807,04
214
A10AB05
Инсулин аспарт
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
2 792,76
215
A10AD05
Инсулин аспарт двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
3 027,06
216
A10AЕ04
Инсулин гларгин
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
3040,64
217
A10AB06
Инсулин глулизин****
раствор 100 ед/мл 10,0 мл
флакон
8 158,73
218
A10AB06
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
картридж/ шприц- ручка
1 990,56
219
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
1 165,13
220
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)****
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 165,13
221
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
3 113,50
222
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3 113,50
223
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж

748,27
224
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
748,27
225
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін адами-гендік-инженериялық инсулин изофан (орташа)
Құтыда 100 ед/мл суспензия,10 мл
құты
1 172,88
226
A10AB04
Инсулин лизпро****
Инъекцияға арналған ерітінді 100 МЕ/мл, 10 мл
құты
8 231,57
227
A10AB04
Инсулин лизпро
0,5 Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді
картридж
2 458,63
228
A10AB04
Инсулин лизпро
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
2 458,63
229
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде екі фазалық инсулин лизпро (орташа және қысқа әсер ететін ұқсас инсулин қоспасы 25/75)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді/суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
2 834,20
230
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілімде екі фазалық инсулин лизпро (орташа және қысқа әсер ететін ұқсас инсулин қоспасы 50/50)
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді/суспензия. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
2 835,34
231
A10AB01
Еритін адами-гендік-инженериялық инсулин
0,5 Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді
картридж
689,87
232
A10AB01
Еритін адами-гендік-инженериялық инсулин
1Б қадаммен 75 картриджге есептегенде шприц-қаламмен жиынтықта 3мл-ден картриджде 100 б/мл ерітінді. Картриджде емес толтырылған шприцте жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қалам керек емес
картридж/ шприц-қалам
689,87
233
A10AB01
Еритін адами-гендік-инженериялық инсулин

748,27
224
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
748,27
225
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 172,88
226
A10AB04
Инсулин лизпро****
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
8 231,57
227
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 458,63
228
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 458,63
229
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 834,20
230
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 835,34
231
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
689,87
232
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
689,87
233
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный

B02BD04
ІХ плазмалық қан ұюының факторының дәрілік заты *****
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін немесе ерітіндімен жиынтықта венаішіне енгізуге арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) 500 МЕ немесе 600 МЕ
МЕ
100,96
663
B02BD09
B02BD04
ІХ рекомбинатты қан ұюының факторының дәрілік заты *****
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 500 МЕ
МЕ
230,79
664
B02BD02
Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімдерісіз, қолдануда жас шамасының шектеуінсіз VIIІ плазмалық қан ұюының факторының дәрілік заты *****
Ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 МЕ
МЕ

B02BD04
Лекарственное средство факторов свертывания крови IX плазменный*****
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий или для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 МЕ или 600 МЕ
МЕ
100,96
663
B02BD09 B02BD04
Лекарственное средство факторов свертывания крови IX рекомбинантный *****
Порошок лиофилизированный для инъекций, 500 МЕ
МЕ
230,79
664
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный без показания лечения болезни Виллебранда без возрастного ограничения в применении *****
Лиофилизат для приготовления раствора, 500 МЕ
МЕ

49,84
665
B02BD02
12 жасқа дейінгі балаларда қолданылуы шектеулі Виллебранд ауруын емдеуге көрсетілімсіз плазмалық VIII қан ұйыту факторлары дәрілік заты *****
Ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 ХБ
ХБ
60, 52
666
B02BD06
Виллебранд ауруын емдеу көрсетілімдерісіз, қолдануда кіші жас шамасындағы балаларда VIIІ плазмалық қан ұюының факторының дәрілік заты
(6 жасқа дейін) *****
Ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 МЕ немесе 450 МЕ
МЕ
76,10

49,84
665
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный без показания лечения болезни Виллебранда c ограничением применения у детей до 12 лет *****
Лиофилизат для приготовления раствора, 500 МЕ
МЕ
60, 52
666
B02BD06
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный с показанием лечения болезни Виллебранда с ограничением применения у детей младшего возраста (до 6 лет) *****
Лиофилизат для приготовления раствора, 500 МЕ или 450 МЕ
МЕ
76,10

667
B02BD02
VIII рекомбинатты қан ұюының факторының дәрілік заты *****
инъекцияға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 500 МЕ
МЕ
125,28
668
А гемофилияның ингибиторлық нысаны бар балалар жасындағы пациенттерге арналған VIII плазмалық қан ұюының факторының дәрілік заты *****
Ерітіндімен жиынтықта құтыда және енгізуге арналған 1000 МЕ жиынтығымен соның ішінде сольвент-детергентті әдіспен, жарамдылық мерзімінің ішінде 25° С температура кезінде сақтау мүмкіндігі бар құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ сольвент-детергентті әдіспен қос вирусты инактивациядан өткен, соның ішінде иммундық толеранттылық индукция әдісімен гемофилияның ингибиторлық түрін емдеуге арналған венаішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизат
МЕ

667
B02BD02
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII рекомбинантный *****
Порошок лиофилизированный для инъекций, 500 МЕ
МЕ
125,28
668
B02BD06
Лекарственное средство факторов свертывания крови VIII плазменный, для пациентов детского возраста с ингибиторной формой гемофилии А *****
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 1000 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25оС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
МЕ

76,90
669
J07BC
Инактивтелген А гепатитінің вирусы
Инъекцияға арналған суспензия,құтыда 1 доза/0,5 мл
құты
4 968,79
670
N03AG01
Вальпрой қышқылы
100 мл-дан ауызға қолданылатын тамшыдәрілер
құты
1 844,54
2018 жылға арналған Бірыңғай дистрибьюторда сатып алуға жататын тек қана амбулаториялық деңгейде медициналық көмек көрсету үшін сатып алынатын дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың атаулары тізімі
Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.12.2017 № 935; 14.02.2018 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) ; 15.06.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ Коды
Дәрілік заттың атауы (Халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы)****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі – бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиын, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шеткі бағасы
1

76,90
669
J07BC
Инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций во флаконе 1 доза/0,5 мл
флакон
4 968,79
670
N03AG01
Вальпроевая кислота
капли оральные по 100 мл
флакон
1 844,54
Список лекарственных средств, изделий медицинского назначения в подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2018 год только для оказания медицинской помощи на амбулаторном уровне
Сноска. Список с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 11.12.2017 № 935; от 14.02.2018 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.06.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

1. жайғыш 1,4*0,8 тығыздығы 28-ден 40 г/шаршы м дейін;
дана
650,03
2. сіңіретін төсеніш 0,6*0,6; 3. салфетка 0,8*0,7 тығыздығы 28-ден 40 г/шаршы м дейін;
4. босанатын адамдарға арналған жейде тығыздығы 28-ден 40 г/шаршы м дейін;
5. бахилалар тығыздығы 28-ден 40 г/шаршы м дейін;
6. бас киім тығыздығы 20 грамм/ шаршы м
7. қағаз сүлгі
8. резеңкедегі медициналық маска 20 грамм/ шаршы м
32
-
Акушерлік стерильді жиынтық
1. сіңіретін төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/ шаршы м
дана

1. простыня 1,4*0,8 плотность от 28 до 40 г/м кв.;
штука
650,03
2. подстилка впитывающая 0,6*0,6; 3. салфетка 0,8*0,7 плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
4. рубашка для рожениц плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
5. бахилы плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
6. шапочка плотность 20 грамм/кв.м.;
7. салфетка бумажная;
8. маска медицинская на резинках плотность 20 грамм/кв.м.
32
-
Комплект акушерский стерильный
1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.
штука

610,97
2. ламинацияланған төсеніш 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г/ шаршы м
3. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г/ шаршы м - 1 дана
4. босанатын адамдарға арналған жейде тығыздығы 25 г/ шаршы м - 1 дана
5. бахилалар тығыздығы жоғары 25 г/ шаршы м - 1 дана
6. бас киім тығыздығы 18 г/ шаршы м - 1 дана
7. қағаз сүлгі 0,2 м х 0,2 м – 3 дана
33
-
Ангиографияға арналған жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған қаптағыш, көлемі 145*80 см - 1 дана; 2. Үстелге арналған жапқыш, көлемі 190*160 см - 1 дана; 3. ангиографияға арналған жапқыш, 2 отверстия көлемі 300*180 - 1 дана; 4. Түтіктерге арналған фиксатор, диаметрі 1.6 см 2 тесігі бар - 1 дана; 5. Сіңіргіш сүлгі 12*12 см - 2 дана; 6. Операциялық лента көлемі 50*10 см - 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/шаршы м.
жиынтық

610,97
2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.
7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
33
-
Комплект для ангиографии
1. чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см - 1 шт.; 2. простыня для стола, размер 190*160 см - 1 шт.; 3. простыня для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 - 1 шт.; 4. фиксатор для трубок, 2 отверстиями диаметром 1.6 см - 1 шт.; 5. салфетка впитывающая 12*12 см - 2 шт.; 6. лента операционная размер 50*10 см - 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект

3. бахилалар – 2 жұп;
4. офтальмологиялық сүлгі 1 дана;
5. операциялық төсеніш – 1 дана;
6. сіңіретін төсеніш – 2 дана;
44
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.06.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
45
-
Қарайтын гинекологиялық стерильді жиынтық
1. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/кв.м.– 1 дана;
дана
356,31
2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм/кв.м. - 1 дана;

3. бахилы – 2 пары;
4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.;
5. простыня операционная – 1 шт.;
6. простыня впитывающая – 2 шт.
44
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 15.06.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
45
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;
штука
356,31
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;

3. үш қабатты медициналық маска– 1 дана;
4. бас киім тығыздығы 18 грамм/кв.м. – 1 дана;
5. бірреттік Куско айнасы (S) – 1 дана;
6. латексті қолғап -1 жұп
46
-
Қарайтын гинекологиялық стерильді жиынтық
1. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/кв.м.– 1 дана;
дана
356,31
2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм/кв.м.- 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. бас киім тығыздығы 18 грамм/кв.м.– 1 дана;

3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;
5. зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
46
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;
штука
356,31
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт.

5. бірреттік Куско айнасы (M) – 1 дана;
6. латексті қолғап -1 жұп
47
-
Қарайтын гинекологиялық стерильді жиынтық
1. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/кв.м.– 1 дана;
дана
356,31
2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм/кв.м.- 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. бас киім тығыздығы 18 грамм/кв.м.– 1 дана;
5. бірреттік Куско айнасы (M) – 1 дана;
6. латексті қолғап -1 жұп
48
-
Операциялық алаңды шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жан-жағы жабысатын төсеніш 0,7 м х 0,8 м, тығыздығы 42 грамм/кв.м.- 1 дана;
дана

5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
47
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт;
штука
356,31
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;
5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
48
-
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;
штука

583,15
2. . жан-жағы жабысатын төсеніш 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 42 грамм/кв.м. - 1 дана;
3. көпқабатты төсеніш 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/кв.м. – 1 дана;
4. сүлгі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/кв.м. – 1 дана;
49
-
Үлкен әмбебап жиынтық
1. аспаптық үстелген арналған қаптағыш;
жиынтық
2 301,57
2. төсеніш – 4 дана;
3. сіңіретін сүлгі – 4 дана;
4. операциялық лента – 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/шаршы м.
50
-
Маталық емес бірреттік стерильді хирургиялық жиынтық
1. хирургиялық халат тығыздығы 28 және 40 грамм/шаршы м.;
жиынтық
679,45
2. бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/шаршы м.;
3. бас киім тығыздығы 40 грамм/шаршы м.;
4. хирургиялық маска тығыздығы 20 грамм/шаршы м.;
5. фартук.
51
-
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/кв.м. - 1 дана;
дана
605,62
2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/кв.м. – 1 дана;
3. тығыздығы жоғары бахилалар 42 грамм/кв.м. – 1 дана;
4. үш қабатты медициналық маска– 1 дана;
52
-
Хирургиялық киім жиынтығы стерильді
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/кв.м.– 1 дана;
дана
528,58
2. тығыздығы жоғары бахилалар 42 грамм/кв.м. – 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/кв.м. – 1 дана;
53
Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.06.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
54
-
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
Пластикалық контейнерде 5 немесе 6 литр
дана
2 196,71
55
-
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
Пластикалық контейнерде 5 немесе 6 литр
дана
2 196,71
56
-
Фолькман қасығы
Стерильді бірреттік қолдануға арналған
дана
78,32
57
-
4 қабатты маска
Хирургиялық, сұйықтыққа қарсы, туберкулезға қарсы, матадан емес жасалған материал (Лонцет үлбірі)
дана
214
58
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша S полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
59
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша М полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш

583,15
2. пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;
3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;
4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт.
49
-
Комплект универсальный большой
1. чехол на инструментальный стол;
комплект
2 301,57
2. простыня – 4 шт.,
3. салфетка впитывающая – 4 шт.,
4. лента операционная – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
50
-
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. халат хирургический плотность 28 и 40 грамм/кв.м.;
комплект
679,45
2. бахилы плотность 28 и 40 грамм/кв.м.;
3. шапочка плотность 40 грамм/кв.м.;
4. маска хирургическая плотность 20 грамм/кв.м.;
5. фартук.
51
-
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
штука
605,62
2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;
3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт;
4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
52
-
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;
штука
528,58
2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
53
Исключена приказом Министра здравоохранения РК от 15.06.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
54
-
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 или 6 литров в пластиковом контейнере
штука
2 196,71
55
-
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
5 или 6 литров в пластиковом контейнере
штука
2 196,71
56
-
Ложка Фолькмана
стерильная одноразового применения
штука
78,32
57
-
Маска 4-х слойная
хирургическая, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет)
штука
214
58
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
59
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;

4. қарайтын, опаланбаған қолғап
60
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша L полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
61
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша XL полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
62
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша S полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш 100дана
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
63
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша М полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
64
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша L полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
65
-
Жатыр мойны мен қынаптан бөлетін бірреттік стерильді алынатын гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Куско бойынша XL полистриролдан жасалған гинекологиялық бірреттік қынаптық айна;
жиынтық
406,93
2. цитологиялық зерттеуге материалды лауға бірреттік Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. маталық емес материалдан жасалған сіңіретін (сүлгі) төсеніш
4. қарайтын, опаланбаған қолғап
66

4. перчатки смотровые, неопудренные.
60
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала.
4. перчатки смотровые, неопудренные.
61
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола ХL;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
62
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
63
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
64
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
65
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола XL;
набор
406,93
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
66

анатомиялық түрдегі ұзын манжетамен өлшемі: 8,5
жұп
60,99
327
-
Хирургиялық латексті стерильді емес қолғаптар
анатомиялық түрдегі ұзын манжетамен өлшемі: 9,0
жұп
60,99
* Таблеткаларға жатады: таблетка, қабықпен қапталған таблетка, үлбірлі қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, ыдырайтын таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка, ұзақ әсер ететін таблетка.
* Ұзақ әсер ететін таблеткаға жатады: ұзақ әсер ететін таблетка, таблетка ретард, ұзақ уақыт босайтын таблетка, босауы модицикацияланған таблетка, ұзақ уақыт босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босауы бақыланатын таблетка.
* Капсулаға жатады: капсула, қатты капсула, ішекте еритін капсула, ұзақ әсер ететін капсула.
* Ұзақ әсер ететін капсулаға жатады: ұзақ әсер ететін капсула, ұзақ уақыт босайтын капсула, капсула ретард, босауы модицикацияланған капсула, ұзақ уақыт босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босауы бақыланатын капсула.
**жекелеген ауруларда қолдануға арналған
*** барлық жаңадан анықталған пациенттер үшін және істен шыққан помпасы бар пациенттер үшін помпа тегін беріледі.
**** олар жоқ болғанда 10 жылға дейінгі мерзімде отандық өндірушілермен жеткізудің ұзақ мерзімді шартын жасауға болады.
(У) - тек қана фармацевтикалық қызмет шеңберіндле сатып алу.
***** жеткізу медициналық ұйымдарға арналған қажеттілікке сәйкес шығару нысанында жүзеге асырылады
******ауырлық барлық сатылары мен дәрежелері (трансплантталған ағзалар мен тіндерді қабылдамау қаупінің алдын алу үшін науқастар бүкіл өмірі бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды).

размером: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
60,99
327
-
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 9,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
60,99
* К таблетке относятся: таблетка, таблетка, покрытая оболочкой, таблетка, покрытая пленочной оболочкой, таблетка, покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка пролонгированного действия.
* К таблетке пролонгированного действия относятся: таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением.
* К капсуле относятся: капсула, капсула твердая, капсула кишечнорастворимая, капсула пролонгированного действия
* К капсуле пролонгированного действия относятся: капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением
**для применения при отдельных заболеваниях
*** для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя, помпа предоставляется бесплатно
**** возможно заключение долгосрочных договоров поставки с отечественными производителями сроком до 10 лет при их отсутствии
(У) – Закуп только в рамках фармацевтической услуги
***** поставка осуществляется в форме выпуска, в соответствии с потребностью для медицинских организаций.
****** все стадии и степени тяжести (для предупреждения риска отторжения трансплантированных органов и тканей, больные принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни).